Telefonunuz için 30+ Karanlık Wallpaper!

wallpaper

Siyah Wallpaper mı Arıyorsunuz?

Akıllı telefonlar için wallpaper son derece önemli bir konu. Bazı kullanıcılar telefon ekranlarını adeta sizin iç dünyalarını yansıtan bir detay olarak görüyorlar. Siz de bu iç dünyanızı yansıtan ve gördüğünüzde hoşunuza gidebilecek bir telefon ekranı yaratmak için ne yapıyorsunuz? Karanlık tonları seviyor ve siyah ile bütünleşmiş gibi hissediyorsanız pek tabii telefonunuz da siyah renklere bürünmüş olacak. İşte o zaman buradaki görseller sizin iç dünyanızı daha net bir şekilde ortaya koyacak. Tam da bunun farkında olan phonearena.com da sizler için harika bir galeri hazırlamış.

Güçlü ve ciddi!

leblebitozu.com da siyah hakkında böyle yorumlarda bulunmuş: “Tartışmalı bir renktir. Bir taraftan karanlık güçler, suç ve kötülük ile düşünülürken, diğer taraftan sadakat, sebat, dayanıklılık, ihtiyat, bilgelik ve güvenilirlik ile ilişkilendirilir. Bir tarafta yönetim ve güç anlamına gelirken diğer taraftan acı, keder ve yas anlamına gelir. Siyah, pek çok insan için kıyafet rengidir. Bazıları siyahı güçlü ve ciddi görünmek için kullanır. Bazıları ise daha zayıf gösterdiği için tercih eder.”

Siz de yukarıda tanımlanan şeyleri seviyor ve siyaha ilgi duyuyorsanız bu görseller oldukça hoşunuza gidecek. Hem de OLED teknolojiye sahip Pixel 2, iPhone X, Galaxy S8, Note 8, LG V30 ve buna benzer telefonlar kullanıyorsanız ekranınız adeta alev alacak diyebiliriz. Açıkçası görselleri buraya yeniden yükleyerek, kalitelerinin düşmesini ve ekranınınızda kötü durmasını istemiyoruz. Hemen aşağıdaki görsele tıklayarak wallpaper’lara gidebilirsiniz!

Yüksek çözünürlükte siyah wallpaper’lar için buraya veya aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz!

wallpaper

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler