Tencent Games Dawn Awakening adlı yeni oyununu duyurdu!

Tencent Games, mobil oyun piyasasına damga vurabilecek yeni oyununu duyurdu.
tencent games dawn awakening
Tencent Games, Dawn Awakening adlı yeni oyununu duyurdu.

Tencent Games Dawn Awakening adlı yeni oyununu duyurdu. Başarılı oyun şirketi, geçtiğimiz günlerde yeni bir hayatta kalma oyunu üzerinde çalıştıklarını resmen duyurdu. Bu açıklamanın ardından oyunla ilgili bazı bilgiler de ortaya çıkmış oldu. Gelin, Tencent Games’in yeni oyunu olan Dawn Awakening hakkındaki tüm gelişmelere göz atalım.

Tencent Games’in Yeni Oyunu: Dawn Awakening

Hayatta kalma ve açık dünya oyun tarzlarının bir kombinasyonu diyebileceğimiz Dawn Awakening, paylaşılan görüntülere göre şu ana kadarki en gerçekçi açık dünya hayatta kalma oyunlarından biri. Mobil oyun platformları için hazırlansa bile Dawn Awakening’in sahip olduğu grafiklerle oyuncuların beğenisini şimdiden kazandığını söyleyebiliriz.

tencent games yeni oyun dawn awakening
Tencent Games’in yeni oyunu Dawn Awakening, hayatta kalma ve açık dünya oyun tarzlarının bir kombinasyonu.

Bu içeriğimizde, sahip olduğu çeşitli özelliklerle beraber mobil oyun dünyasına farklı bir soluk getirmesi beklenen Dawn Awakening’in şu ana kadar ortaya çıkan detaylarına değineceğiz. Oyunun detaylarına geçmeden önce, şu anda Hindistan’da yaşanan PUBG Mobile krizi ile uğraşan Tencent Games’in, bu durumun ortaya çıkardığı zorluklarla mücadelesini öğrenmek için Tencent Games 14 milyar dolar kaybetti içeriğimize göz atabilirsiniz.

Oyun Konsepti

dawn awakening oyunun konsepti
Oyuncular, kendilerini olumsuz etkileyecek birçok durumla başa çıkmak zorunda.

Tencent Games Dawn Awakening oyununun konseptini, son dönemlerde oyuncuların oldukça ilgili olduğu hayatta kalma ve açık dünyanın bir kombinasyonu olarak belirledi. Tehlikelerle dolu bir dünyada yaşayan oyuncular, çeşitli sağlık göstergelerinin değerlerini korumaya çalışırken aynı zamanda birbirinden farklı düşmanlarla nasıl başa çıkacaklarının bir çözümünü bulmak zorunda. Tamamen hayatta kalmaya odaklı oyunda oyuncuları birbirinden zor durumlar bekliyor olacak.

Çeşitli Arazi ve Hava Koşulları

dawn awakening oyun ortamı
Oyun içerisinde birbirinden farklı hava durumları bulunuyor.

Dawn Awakening, farklı hava koşulları ve farklı araçlarla birlikte oyunculara oldukça gerçekçi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Kum fırtınası ve asit yağmuru gibi tehlikeli hava koşullarının da bulunacağı oyunda oyuncuların mücadele etmesi gereken şeylerin yanına hava muhalefetleri de eklenecek.

Çeşitli Silahlar

dawn awakening silahlar
Dawn Awakening oyununda çeşitli stratejilerde kullanılabilecek birçok silah bulunuyor.

Tencent Games yapımı Dawn Awakening oyununda bulunan mutantlara, canavarlara ve diğer güçlere karşı kendinizi korumak için en etkili şeyler şüphesiz silahlar. Oldukça güçlü düşmanların bulunduğu oyunda onlarla başa çıkmak için bir o kadar güçlü silahlar gerekiyor. Dawn Awakening oyununda, oyuncular için birbirinden farklı silahlar, el bombaları, köpük bombalar ve oksitlenmiş bombalar bulunuyor. Ağır ateşli silahların ve taktik malzemelerin de bulunacağı oyunda oyuncular, düşmanları etkisiz hale getirmek için çeşitli stratejiler uygulayabilecek.

Kendi Binanızı İnşa Etme Olanağı

dawn awakening ev yapma
Dawn Awakening oyununda, kendinizi içerisinde güvende hissedebileceğiniz bir ev yapma şansınız olacak.

Hayatta kalma oyunun olmazsa olmazı, oyuncuların başını sokabileceği bir barınak. Dawn Awakening oyununda dilediğiniz yere bir ev inşa etmekte özgür olacaksınız. Kendi evinizi inşa ederken evi ve bahçenizi dekore etme imkanınız da bulunacak. Ayrıca, ev ve bahçeleriniz için çeşitli özelleştirme seçenekleri de olacak. Dawn Awakening bir hayatta kalma oyunu olmasına karşın oyunculara yapabilecekleri şeyler konusunda birden fazla seçenek sunuyor.

Oyun ne zaman çıkacak?

dawn awakening ne zaman çıkacak
Oyunun beta sürümü 16 Eylül’de Çin’de çıkacakken global sürümünün ne zaman yayımlanacağı henüz bilinmiyor.

Tencent Games yapımı Dawn Awakening oyunun beta sürümü, 16 Eylül tarihinde Çin’de çıkacak. Oyunun dünya genelinde ne zaman yayımlanacağı ise henüz açıklanmadı. Ortaya çıkan detaylara göre oldukça güzel bir iş çıkardığını söyleyebileceğimiz Tencent Games’in bu oyunu çıkardıktan sonra mobil oyun dünyasında neler yaşanacağını hep birlikte göreceğiz.

Total
24
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts