The Curse of Issyos iOS’ta erken erişime açıldı

İsminden anlaşılabileceği gibi Yunan mitolojisinden esinlenilen 8-bit görsele sahip aksiyon oyunu iOS kullanıcıları için erken erişime açıldı.
The Curse of Issoys
The Curse of Issoys

Abylight Studios ve Locomalito‘nun ortaklaşa geliştirdikleri The Curse of Issoys iOS’ta erişime açıldı. Bu ekip daha önce de birlikte çalışarak Cursed Castilla’yı iOS platformunda yayınladılar. Bir başka oyunları Super Hydorah’ı ise çoğu platformda erişime açtılar.

The Curse of Issyos – Aksiyona Hazırlanın!

Abylight Studios ve Locomalito’nun önceki oyunlarını oynadıysanız bu oyun size yabancı gelmeyecek. The Curse of Issyos 8-bit bir görüntüye sahip ve eğlencenin dibine vurabileceğiniz bir aksiyon oyunu. Oyunun isminden anlayabileceğiniz gibi Yunan mitolojisinden esinlenilmiş. Oyunda Defkalion adında bir karakteri yönetiyoruz, hikaye adamın balık tutmasından başlayarak olaylar gelişmeye devam ediyor. Hikayenin başlarında Tanrıça Athena’dan Issyos adasında bulunan Olympus tarafından lanetlendiğimizi öğreniyoruz.

The Curse of Issoys
The Curse of Issoys, iOS kullanıcıları için erken erişime açıldı.

Ailesiyle birlikte yaşamını sürdüren Defkalion sevdiklerini bu kıyametten kurtarmak için eve geri dönmek zorunda kalır. Bu aksiyon dolu yolculukta bizi 40 farklı düşman ve 9 bölüm sonu canavarıyla karşılaşacağımız toplamda 7 seviye bekliyor. Geliştiriciler, oyunda ustalaştıktan sonra toplamda 45 dakikada oyunu bitirebileceğimizi söylüyorlar. Oyunda gizli bir seviye olduğunu belirten geliştiriciler bu bölümü geçerek oyunun sonunu değiştirebileceğinizi söylüyor.

The Curse of Issyos’u mobil, MFi, Xbox One ve PS4 cihazlar üzerinden oynayabilirsiniz. Bir sürü platform için hazırlanan oyunun tüm oyuncular tarafından oynanması isteniyor. Ayrı platformlarda oynayabileceğimiz gibi oyunu daha büyük bir ekranda deneyimlemek isterseniz, Apple TV kullanarak da oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts