The Sims FreePlay Çevrimiçi Modda Daha Gerçekçi Olacak!

Sims Freeplay İçerikleri
Sims Freeplay İçerikleri Neler

The Sims FreePlay oyunu oyun dünyasının belki de herkes tarafından bilinen ender oyunlarından The Sims serisinin bir devamı oluyor. Mobil platformlara yönelik geliştirilen oyun Android, iOS platformlarının yanı sıra BlackBerry, Windows Phone gibi platformlarda da oynanıyor. Electronic Arts tarafından yayınlanan oyunda bazı değişiklikler yapılmaya hazırlanılıyor. Apple’ın üzerinde iki yıl harcadığı artırılmış gerçeklik teknolojisinin oyunda kullanılması hedefleniyor. Özelikle oyunlarda kullanımında büyük fark yaratan artırılmış gerçekliğin nasıl bir değişiklik yaratacağı merak bekleniyor.

The Sims FreePlay
The Sims FreePlay Çevrimiçi Modu güncelleniyor!

Artırılmış Gerçeklik Benzersiz Bir Deneyim Sunuyor!

Yakın zaman önce The Sims FreePlay’e eklenen artırılmış gerçeklik özellikleri oyunu çok daha dikkat çekici bir hale getirdi. Bunu tanıtmak üzere oyuncular için bir de fragman yayınlandı. Yeni aldığı özelliklerle gerçekçi simülasyon oyunu türünde üst sıralara tırmanan oyun benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. ARKit 2 ürünüyle birlikte iOS cihazlarından oyuna ulaşanların birlikte oyun keyfini yaşaması sağlanabiliyor. Paylaşımlı kullanılan odaların görülmesi, AR Sims odalarında gezilebilmesi bu sayede mümkün oluyor. Sims oyununun atmosferi de düşünüldüğünde artırılmış gerçeklik teknolojisinin nelere izin verebileceği merak bekleniyor. Şu an demo sayılabilecek bir seviyede bulunan yeni özelliklerin ileride ne noktaya ulaşacağı da herkesi heyecanlandırıyor.

The Sims FreePlay Evlerinde Sanal Olarak Kendinizi Var Edin!

Artırılmış gerçeklik ile birlikte oyun hissiyatının büyük ölçüde değişeceği herkes tarafından kabul ediliyor. Kendini Sims evlerinin içinde hissetmek isteyenlere bunu mümkün kılan teknoloji sanal ortam üzerinden bunun gerçekleşmesini sağlıyor. Sadece görüntü yoluyla değil sesler aracılığıyla da o ortamda bulunuyormuş hissinin elde edilmesi sağlanabiliyor. Magic Leap kulaklıkları ile birlikte bu deneyim daha ileri boyutlara ulaşıyor. Göze ve kulağa hitap eden sims freeplay içerikleri için artırılmış gerçeklikle yeniden düzenlenen oyunu mutlaka deneyin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler