The Witcher: Monster Slayer – Witcher 3 mobil oyun oluyor!

The Witcher Monster Slayer
The Witcher Monster Slayer

Witcher 3 evreni mobil platforma taşınıyor. The Witcher: Monster Slayer (Canavar Avcısı) adında Pokemon Go tarzında yeni bir yapay gerçeklik oyunu çıkıyor.

The Witcher Mobile geliyor!

Dünyaca ünlü CD Projekt Red, The Witcher: Monster Slayer adlı yeni bir artırılmış gerçeklik oyununu duyurdu. Bu yeni oyun Witcher serisinin en iyi oyunu olan Witcher 3’ten alınan her varlık ile büyücülük dünyasına dayanıyor.

The Witcher Artırılmış Gerçeklik
The Witcher’ın oyununda artırılmış gerçeklik tercih edilecek.

Artırılmış gerçeklik nedir?

İnsanların beklediğinin aksine The Witcher: Monster Slayer oyununda geleneksel mobil oyunlara kıyasla çok fazla kaynak gerektiren “Augmented Realiyt” tercih ediliyor. Monster Slayer oyununda oyuncuların canavarları yakalamak için Pokemon Go benzeri gerçek dünya içerisinde oynayacaklar. Bu oyunda dünyanın tamamını uyarlamak gerekeceğinden gerçekten iddialı bir seçim olmuş ancak tanıdığınız çevrenin The Witcher’da artık karanlık canavarlar tarafından istila edilmiş olacak.

The Witcher 3 Oyunu Savaşlar
Gerçek dünya oyuna uyarlanacak.

Görevler ve Hikayeler

The Witcher: Monster Slayer’da diğer yapay gerçeklik oyunlarından farklı olarak Pokemon Go’da olduğu gibi “hepsini yakala” yerine eksiksiz bir hikaye odaklı görevler sistemi ile çok daha karmaşık olacak. Oyunda görevleri yerine getirebilmek için ne zaman ne yapmanız gerektiği detaylı bir şekilde sizlere anlatılacak.

Witcher 3 Monster Slayer Canavarlar
Oyunda yaklaşık 100 türde canavar yer alıyor.

Canavarlar

Witcher 3’ün oyununda hemen hemen her türlü canavarla savaşabilirsiniz. Oyunda alt türü de bulunan yaklaşık 100 tür canavar bulunuyor. Bu savaşları da oyunun en iyi yanı olarak birinci şahıs olarak yapacak olmanız. Savaşlar, iksirler, bombalar ve diğer ekipmanlar doğrudan The Witcher 3’ten alınacak. Öldürdüğünüz her canavar için, envanterinize o canavarla ilgili ayrıntılar ve bilgilerle birlikte özel bir kupa eklenir. Ayrıca ana Witcher serisinde henüz yer almayan özel benzersiz canavarlar da bu oyunda yer alacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts