Tiny Bubbles 21 Kasım’da Geliyor!

Tiny Bubbles

Mükemmel puzzle oyunu Tiny Bubbles, Android platforma geliyor.

21 Kasım’da Android’e Geliyor!

Şu an iOS’ta erişilebilen puzzle oyunu Tiny Bubbles, Android’e geliyor! Oyunda temel olarak baloncukları renkli hava ile doldurmamız ve renkleri birleştirmek için baloncukları birbirine itmemiz gerekiyor. Oyunun tanıtım videosunu izlediğinizde harika bir oyunun bizleri beklediğini göreceksiniz.

Balonlara renkli hava kabarcıkları doldurun ve gerçek baloncukların fiziğini kullanarak etraftaki baloncukları itin! Yeni renkleri karıştırmak ve 4 veya daha fazla eşleşme oluşturmak için kabarcıklar arasındaki kenarları kırın. Stratejinizi oluşturun ve göz kamaştırıcı bonuslar kazanın. Her yolda benzersiz sürprizleri yaşayın! 170’in üzerinde el yapımı bulmacadan her biri, giderek artan zorluklarla yeni düşünme ve bükme stratejileri gerektirir. 3 farklı oyun modunda oynayın ve senin ustalığını test edecek 35 bubbly başarısını kazanmaya çalışın.

Rahatlatıcı ortam müziği, tatmin edici baloncuk sesleriyle zarifçe bütünleşiyor. Kulaklığınızı takın ve kendinizi oyuna bırakın. Takılı kaldığınızda yararlı ipuçları almak için Infinity modunu oynayın. Kabarcıklar içinde sıkışıp kalmış küçük su canlılarına yardım edin. Açgözlü jöle yengeçler ve dikenli urchinlerden kaçının. Onu sevin ya da ondan nefret edin, Bloop adlı meraklı bir balık, doğanın iyimser ya da kötümser olduğunu kesinlikle size gösterecektir.

Şu anda beta sürümünde olan Tiny Bubbles’e Google Play‘den hemen erişebilirsiniz. Oyunun tam sürümüne 21 Kasım’dan sonra erişebilrisiniz. İyi oyunlar.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler