Tombs of Terror, Kavurucu Kumlar ile Devam Ediyor

tombsofterror

Hearthstone‘un Tombs of Terror (Solo Adventure) yeni tek kişilik macerası kaldığı yerden Kavurucu Kumlar ile devam ediyor. Tombs of Terror, bir önceki eklentinin macera içeriği olan The Dalaran Heist ‘in devamı niteliğindedir. Terörün Mezarları solo maceranın birinci bölümünde, kahramanlarımızdan Reno Jackson ile Tol’Vir ‘in Kayıp Şehri’ne yolculuk etmiştik. Orada, adı Vesh olarak bilinen Murloc Veba Lord’unu yenmeyi başardık. Serüvenin ikinci bölümünde ise, Uldum’un sert çöllerine ve kavurucu kumlarına doğru yol alıyoruz.

Bölüm 2: Kavurucu Kumlar

kavurucu kumlar
Reno Jackson ve Sir Finley

Kahramanlarımızdan Reno Jackson ve Sir Finley Kavurucu Kumlara girerlerken, çölde birbirinden çılgın ve esrarengiz düşmanlar ile savaşmak durumunda kalacaklar.  Kahramanlarımız ile birlikte çölde uzun süre yalnız kalmak sağlıklı olmadığı için bu bölümün yükünü omuzlarınızda taşımanız gerekiyor.

Kavurucu Kumlar ‘da düşmanlarımız ile savaşmaya başladığımızda her turn sonrasında, yerde bulunan en sağdaki minyonları rastgele bir düşmana saldırtan bir mekanizma karşımıza çıkacaktır. Birinci bölümdeki her iki desteye de Murloc koyan mekanizma ile karşılaştırıldığında bu çok daha fazla odaklanmanız gereken bir sorun haline gelecektir. Minyonlarınızı yere uygun şekilde konumlandırıp karşı tarafın stratejisini iyi çözmeniz gerekiyor. Yoksa son Bossa gelene kadar kavurucu kumlarda halüsinasyon görmek işlerinizi bir hayli zorlaştıracaktır.

Final Boss -Veba Çılgınlık Lordu-

kavurucu kumlar
K’zrath

Bu bölümün Veba Lordu K’zrath, Veba Çılgınlık Lordu.

İkinci bölümün temizlenmesi ile ilgili asıl zorluk Veba Lordu K’zrath ’ın sağlık durumununda 300 olması…Önceki finalde olduğu gibi K’zrath ‘ta 300 sağlığa sahip olacak, ancak sizi yenmeden önce 50 puan düşürürseniz, onunla tekrar karşılaştığınızda 250 sağlıkta karşınıza çıkacaktır. Kazanmak için ekstra zorluk olan, her turn en sağdaki minyonları rastgele bir düşmana saldırtan mekanizmayı da düzgün ayarlamanız gerekmektedir.

Sir Finley ve Reno Jackson ile Veba Lorduna karşı savaşınızda bol şanslar dilerim…

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler