True Skate kısa süreliğine tüm platformlarda ücretsiz

True Skate kısa süreliğine tüm platformlarda ücretsiz. Parmak kaykayı konseptini en güzel şekilde mobil oyunlara uyarlanmış şekli olan kaykay oyunumuz tüm oyuncular için ücretsiz olarak erişime açıldı.
True Skate
True Skate

True Skate kısa süreliğine tüm platformlarda ücretsiz. Parmak kaykayı konseptini en güzel şekilde mobil oyunlara uyarlanmış şekli olan kaykay oyunu tüm oyuncular için ücretsiz olarak erişime açıldı. Oyuncularının çoğu ilk günden itibaren oyunu hızla indirmeye başladı. Bizde sizin için True Skate nedir, ne değildir araştırdık.

True Skate

True Skate Sokak Kaykay Liginin resmi oyunu ve True Axis imzasına sahip olan oyun parmak kaykayı konseptinin başarılı bir şekilde mobil oyunlara uyarlanmış hali. Oyunda diğer kaykay oyunlarında olduğu gibi karakterler yok. Sadece akrobasik hareketler yapabilen bir kaykay ile oynamaktayız. Kaykayımızı istediğimiz şekilde özelleştirebiliyor, farklı açılarda sürebiliyoruz. Ayrıca yaptığımız hareketlerin yavaş çekimini izleyebiliyor ve kayıt edebiliyoruz. Oyuncularına sunduğu gerçekçi animasyon ve grafikleriyle başarılı oyunlar arasına şimdiden girdi.

True Skate
True Skate kısa süreliğine ücretsiz

Kaykayımızın hareketleri gerçek bir kaykayın mekaniklerine göre hassas bir şekilde tasarlanmış olduğundan dolayı akrobasi hareketleri yaparken en az gerçek hayattaki kadar zorlanıyoruz. Ayrıca oyuncularına sunduğu farklı pistler ve hava durumları ile gerçek bir sürüş keyfini yaşatmayı başarabiliyor. Oyunumuzda buluna liderlik tablosu ile de arkadaşlarınızla kıyasıya mücadeleler gerçekleştirebilirsiniz. Evde kalmamız gereken bu günlerde Kaykay sürmeyi özleyenler için mükemmel bir oyun.

True Skate kısa süreliğine ücretsiz oldu

Sokak Kaykay Ligi’nin resmi oyunu olan True Skate, kısa süreliğine ücretsiz oldu. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederim. 93 MB boyutundaki oyunu tüm dijital platformlarda ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunumuz App Store üzerinde daha gelişmiş özellikleri ile yayınlandığından dolayı oradaki boyutu 211 MB olarak oyunculara sunuldu.

Oyun içinde akrobasi hareketleri yaparak kaydedebilir arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca oyunda bulunan liderlik tablosunda kıyasıya mücadele edebilirsiniz.

True Skate
Sokak Kaykay Ligi’nin resmi oyunu

Liderlik Tablosu

Oyunun içinde bir de liderlik tablosu bulunuyor. Pistlerde yapacağınız akrobasi hareketleri ile puanlar toplayarak liderlik tablosunda yükselebilirsiniz. Ayrıca topladığınız puanlar ile farklı pistlerin kilidi açarak oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Liderlik tablosu her ayın başında sıfırlanıyor, her haftanın başında ise yenileniyor. Sitemizde müzik dinleyerek rahatlamak isteyenler için dinleyicilerine hafif müzikler sunan Loffe adlı uygulamayı tanıttık. Hazır Play Store’a girmişken Loffe’yi de denemenizi tavsiye ederiz. Hepinize iyi sürüşler, evde kalın 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts