Türk Oyuncular Love Dance’e Bayıldı

Türk Oyuncular Love Dance'e Bayıldı
Türk Oyuncular Love Dance’e Bayıldı

Love Dance Dünya Çapında 1,8 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Mobil dans ve eğlence oyunu olan Love Dance, dünya ile birlikte Türkiye’de de ilgiyle karşılandı. Dünya çapında toplam 1.8 milyon hesaba ulaşan popüler dans oyunu, Türkiye’ye özel olarak açılan sunucularında ise ilk haftada 200 bin kişiye ev sahipliği yaptı. Love Dance, yeni güncellemesiyle dünya starlarıyla birlikte dans etmenize imkan sağlıyor. 

Mobil oyunlar arasında farklı içeriği ile kendini bir adım öne atan Love Dance oyunu, müzik ve dans içeriğinin yanında arkadaşlık, sohbet uygulamaları ve kişiselleştirebilir moda karakterleriyle de birçok gözler önüne seriyor. Oyuna eklenen son güncellemelerle birlikte daha da artan oyun zevki, oyunun son sürümünde yeni saç, ayakkabı ve kostüm gibi seçenekleriyle kendi karakterinizi yenilemenize imkan sunuyor.  

Oyun kadın oyuncular tarafından daha çok tercih ediliyor

Birbirinden keyifli ve eğlenceli oyun içeriğiyle her yaştan oyuncuya hitap eden dans oyunu üzerinde, yayınlandığı günden bu yana 1,8 milyon hesap açıldı. Mobil dans oyunu Google Play, iOS ve direkt olarak Love Dance APK Data olmak üzere toplamda 1,3 milyon kez indirildi. Toplam kullanıcıların yüzde 35’ini erkekler oluştururken geri kalan yüzde 65’lik kısmı da kadın kullanıcılardan oluşuyor. 

Yeni genişleme paketi ile birlikte 5 kişilik dans ekibinizle birlikte yıldızlara karşı yarışarak bir üst seviyeye geçebilirsiniz. Taylor Swift, Luhan, GDragon, Show Lo, Bruno Mars, Amber, Han Geng, Katy Perry ve Michael Jackson bu yıldızlardan bazıları.

Love Dance’ın güncellenen yeni sürümüyle daha önceden oyun içindeki Check-in yaparak alınan hediyeleri kaçıranlara özel yeni bir etkinlik olacak. Ayrıca yine bu güncelleme paketiyle konuşmak istemediğiniz oyuncuları bir kara listeye alabiliyorsunuz böylece herkesin huzurlu bir ortamda oyun oynanması sağlanıyor. Hala Love Dance hilesi veya diamond hilesi arayanlar olsa da oyun için şu anda hile bulunmuyor. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler