Türk Telekom’a Özel Vestel Venus V5 Satışa Çıktı

Venüs V5

Türk Telekom’a Özel Olarak Manisa Vestel City’de Üretetilen Venus V5 Satışa Çıktı

Kullanıcılarına fiyat/performans ürünü telefonlar sunmaya çalışan servis sağlayıcıları yarışında Türk Telekom’dan bir atak daha geldi. Türk Telekom’un Vestel ile bir işbirliği yaparak kullanıcıların önüne yeni bir telefon olan Venus V5‘i sundu. Öncelikle cihaz 999 TL‘lik fiyatı ile öne çıkıyor. Türk Telekom’un müşterilerine özel kampanyaları ile 12 taksit seçeneği de bir artı yön oluyor. Ayrıca cihaz Türk Telekom’un çekirdek uygulamaları ve Türkçe’ye özel olan TAMBU klavyesi yüklü olarak geliyor.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan; “Türk Telekom için Vestel City’de ürettiğimiz Venus V5, segmentinin iddialı telefonlarından. Türk Telekom ile yaptığımız bu güzel iş birliği ile tüketicilerimiz Venus V5’e Türk Telekom avantajlarıyla sahip olacaklar” dedi.

Fiyat/Performans Ürünü

Fiyatına göre gayet iyi bir performans sunan Venüs V5, 5 inç büyüklüğünde bir ekran ve 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemciye sahipken, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızası ile geliyor. 5 MP ön ve 13 MP arka kamerası ile ortalama bir çözünürlüğe sahip. Tabi ki bütün bu özelliklere can verecek 3050mAh büyüklüğünde bir batarya cihazda yer alıyor. Ve tabi ki cihazda Android işletim çalıştırılıyor. Cihazın tanıtım reklamına ise aşağıda göz  atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler