Ücretsiz Oyun ve Uygulamalar

Linia
Linia

Google Play Store her hafta normalde ücretli olan oyun ve uygulamalardan seçtiklerini kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor ya da büyük oranda indirim yapıyor. Biz de Mobidictum olarak bu hafta sizler için kaçırmamanız gereken teklifleri inceledik.

Ücretsiz Uygulamalar

Canlı Hava Durumu
Weather Live

Weather Live

Weather Live adından anlaşılacağı üzere bir hava durumu takip uygulaması. Bulunduğunuz  bölgede ki hava durumunu  canlı olarak takip etmenize yardımcı olan uygulama. Normalde 1,99 ABD doları iken, kısa bir süreliğine ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Weather Live, Google Play Store üzerinde yer alan  en güzel hava durumu uygulamalarından biri. Bu uygulama ile kötü hava koşullarına her zaman hazırlıklı olacaksınız. Oldukça güzel widgetler ve duvar kağıdı desteğine sahip uygulama telefonunuza ayrı bir hava katacak. Canlı hava koşullarına gösteren muhteşem animasyonlu duvar kağıtlarını kullanmak çok keyifli doğrusu.

Soğuk ya da ılık hava, sihirli bir şekilde cihazınızın ekranına canlı olarak gelir .Weather Live ile pencereden dışarı bakmanız bile kalmadan hava durumu hakkında bilgi alacaksınız.

 

İndirme Linki: Weather Live (Play Store)

Animated Birds

Google Play
Animated Birds

Animated Birds,bu hafta ücretsiz sunulan bir başka premium uygulama. 0.99 ABD dolarlık fiyata sahip bir canlı duvar kağıdı uygulaması olan Animated Birds yeni bir uygulama. Ekranınızı canlandırmak için çeşitli kuş animasyonları sunan uygulama sanıyoruz gerçek kuşları dışarıda izlemeyi seven kişileri hedef alıyor.  Kısa süreliğine ücretsiz olan bu uygulamayı hazır ücretsiz durumdayken indirmekte fayda var.

İndirme Linki: Animated Birds (Play Store)

Ücretsiz Oyunlar

Linia

Linia
Linia

Linia oldukça güzel bir puzzle oyunu. Bu ilginç küçük oyun, 1.99 $ ‘lık orijinal fiyata geri dönmeden beş gün süre ile ücretsiz olacak. 

Zaman zaman rahatlatıcı zaman zaman beyin eriten  zorluk seviyelerine sahip değişik bir atmosfere sahip Linia renkli bir bulmaca oyunudur. Seri olmak ve doğru zamanlama yapmak en önemli tavsiyemiz olacak oyunculara. Meydan okumaya hazırsanız indirme linki aşağıda yer alıyor.

İndirme Linki: Linia (Play Store)

Etaria | Survival Adventure

Google Play
Etaria

Etaria Pixel Art grafiklere sahip güzel bir hayatta kalma oyunu. Normalde benim tarzım olmadığı halde oyunda biraz zaman geçirdim ve memnun kaldım. 0.99 ABD doları fiyatıyla ucuz bir oyun ve 5 gün süre ile Google Play üzerinde ücretsiz.

Etaria’da çeşitli hayvanlar ve yaratıklarla dolu kurgusal ve gizemli dünya yaratılmış. Konusu ise son derece klasik,  köyünüzü kurmak, vatandaşlarınızı korumak ve onlara refah sunmak.

İndirme Linki: Etaria | Survival Adventure (Play Store)

StoneBack | Prehistory | PRO

Google Play
StoneBack

Bir önce ki oyunumuz gibi StoneBack ‘te bir hayatta kalma oyunu. Ancak grafikleri ve oynanışı daha çok küçük yaşta ki okuyucularımıza hitap ediyor. Taş Devri döneminde geçen oyunda dinazorlara yem olmamaya bakın. Oyun 0.99 ABD doları ancak 5 gün boyunca ücretsiz. Kaçırmayın küçük kardeşinizi ya da çocuğunuzu sevindirin.

İndirme Linki: StoneBack | Prehistory | PRO (Play Store)

Zenge

Google Play
Zenge

Google Play ‘de bu hafta için ücretsiz sunulan oyunların sonuncusu ile karşı karşıyayız. Zenge oldukça farklı bir bulmaca oyunu. Bağımlılık yaratan oyun benim bu türde  yer alan favori oyunlarımdan. Ücretli hale dönmeden önce indirin ve keyfini çıkarın.

Oyun hakkında biraz bilgi vermek gerekirse; Zenge, dünyalar ve zaman arasında sıkışıp kalan yalnız bir kalfanın, Eon’un hikayesini anlatan kendine has bir bulmaca oyunu. Oyun rahatlatıcı bir deneyim sunması için tasarlanmış; dolayısıyla puan, yıldız, hareket sayaçları ve diğer dikkat dağıtıcılar oyun ekranında bulunmamakta. Eon’la saf, sürükleyici bir yolculuk yaparken size muhteşem sanatsal görsellik  ve harika müzikler eşlik edecek.

İndirme Linki: Zenge (Play Store)

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts