15. Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri

15. Ululararası Mobil Oyun Ödülleri

2004 yılından bu yana bu yıl 15.’si düzenlenen Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri kazananı olan mobil oyunun belli olması için sayılı günler kaldı.

15. Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri

Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri başvuruları devam ediyor. Bu sene 15.si düzenlenecek olan 15. IMGA (Global) ödüllerinde Uluslarası Mobil Oyun Ödülleribaşvuruların sona ermesine sayılı günler kaldı.

IMGA CEO’su Maarten Noyons geçtiğimiz aylarda Ürdün’de üçüncüsü düzenlenen ve MENA bölgesinde de IMGA ödüllerini başlattıkları için, “MENA bölgesinde Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri’ni düzenlemeye başladığımızdan beri, sektörde oldukça verimli bir keşif yolculuğuna atıldık, bölgedeki geliştiricilerin yaratılığı ve özgünlüğü oldukça ilham verici” dedi.

Eğer sunmak istediğiniz bir oyununuz mevcutsa bunu bir an önce yapsanız iyi olacak çünkü başvuruların bitmesi için iki günden daha az bir zamanınız kaldı. Başvuru yapmak tamamen ücretsiz ve çok kolay!

Başvurunuzu yapabilmek ve IMGA’nın resmi sitesine gitmeniz gerekmekte. Siteye gidip oyununuzu kullanabilirsiniz.

Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri

IMGA Kimdir, Nedir?

IMGA, 2004 yılında başlatılan ve şu ana kadar en uzun süreli mobil oyun ödül programıdır. Oyunlarda mükemmelliği ve yeniliği kutlayarak sektörü birleştiren tek yarışmadır. IMGA, Global, China, SEA ve MENA gibi birçok uluslararası ve bölgesel ödül programlarını ve etkinliklerini içeriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler