Vainglory 9 Mayıs Şampiyon Döngüsü

Vainglory Şampiyon Rotasyonu

Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu Hakkında

Vainglory’de ücretsiz kahraman döngüsü Basit Eğlence maçları ve Sıralamalı maçlarda istediğiniz kadar oynayabilmeniz için altı kahraman kilidini açar. Bu rotasyonlar ICE ve Glory kullanarak kilitlerini açmadan önce kahramanları denemek için oyunculara fırsat sağlamakta.

Grace (Kaptan)

Grace dev topuzuyla ilerleyerek takımına savaşta önderlik eder. Işığın gücünden yararlanarak, müttefiklerini gelen hasarı büyük miktarda azaltan kutsal kalkanlarla korur. Savaş umutsuz göründüğünde Meleği çağırarak devasa tek hedefli iyileştirmeler dağıtıp savaşın gidişatını değiştirebilir.

Celeste (Taşıyıcı)

Celeste yıldızlara hükmederek yıldızların güçlerini düşmanlarıyla başa çıkmak için kullanır. Yıldız dizilimleri ona düşmanları uzakta tutma ve kaçarken düşmanlarının işini bitirme fırsatı tanır. Celeste’i yolda başlat ve savaşın en uzak uçlarında rakiplerine meydan oku.

Rona (Ormancı)

Rona, savaşa girmeye her zaman hazır olan ölümcül bir çılgındır. Yakın dövüşte iyi dayanır, karşısına çıkıp savaşanlara büyük hasar verir Rona en iyi ormanda oynanır, koruyuculara iyi bir eş olur, hem kristal hem de silah inşalarında verimlidir.

Churnwalker (Kaptan)

Churnwalker çoklu beceri atışı kancaları fırlatan ve kurbanları kendine zincirleyen bir aksatıcıdır. Bu oyun kurucu kaptan oyundaki en yüksek hasara ve kendini iyileştirme kapasitesine sahip kahramanlardan biri ama bunun için tam potansiyeline ulaşmanız gerekmekte.

Kestrel (Ormancı)

Kestrel, hedeflerini uzaktan indiren elit bir Fırtına Muhafızı okçusudur. Silah giderken seri, sürekli bir hasar verir ve düşmanlar çok yaklaştığında gizlenme yeteneğini kullanarak daha iyi bir konum bulur. Kestrel’in kristal yolu daha uzun gizlenme süreleri sağlayarak agresif taktikler kullanmasına imkan sağlar. Hedeflenmiş kurbanıyla ölümcül okları arasında daha az engel olan orman, en iyi olduğu yerdir.

Blackfeather (Taşıyıcı)

Blackfeather, rakiplerinin kalplerini delen saldırgan bir düellocudur. Silah öğeleri inşa ederken güçlü bir süikastçıya dönüşür. Kristal ve kullanım öğeleri inşa ederken de kendi ve takımı için güçlü etkilerin kilidini açar. Maçın ilk kısımlarında altın biriktirmeye odaklanabileceği yolda başarılıdır.

Total
0
Shares
İlgili İçerikler