War Planet Online: Dünya Hakimiyeti 30 Ağustos’ta çıkıyor!

War Planet Online

War Planet Online: Dünya Hakimiyeti Android, iOS ve Windows mağazalarında!

Tüm gezegen savaş halindeyken, cesur generaller önderlik etmeye gelir. Kontrolü ele alma sırası sende! Kendini ispatlamaya hazır mısın? Yaz bitiyor olsa da, Gameloft’un 2017 bitmeden önce yayınlayacağı en bomba gerçek zamanlı MMO strateji mobil oyunu War Planet Online: Dünya Hakimiyeti ile sağlam bir üs inşa etmek, güçlü müttefikler edinmek ve küresel bir saldırı başlatmak tamamen senin elinde, general!

Gerçek Dünya Haritası Üzerinde Ordunu Yönetme

Binlerce oyuncunun gerçek zamanlı Dünya Hakimiyeti için 7/24 savaştığı bir dünyada, müttefiklerinle bir sonraki saldır planını hazırlamayı unutma. Zırhlı tanklar, şimşek gibi hızlı jetler ve uzun menzilli toplar ile gerçek modern askeri kuvvetler senin emirlerini uygulamak için hazır bekliyor.

Doğru komutan zafer kazandırır!

General, unutma ki savaş meydan da değil masada kazanılır! Hem hücüm hem de savunma stratejini belirlemende önemli rol oynayacak olan komutanlardan hangisini seçmen gerektiğine sen karar vereceksin. Her biri farklı operasyon türleri konusunda uzmanlaşmış, askeri zekaya sahip, ordunun vazgeçilmez birimleridir. Kuracağın ittifak seni Dünya Hakimiyeti’ne biraz daha yaklaştıracak, olası her türlü engel karşısında gerçek zamanlı olarak destek almanı sağlayacak. War Planet Online: Dünya Hakimiyeti MMO Strateji mobil oyunu 30 Ağustos’ta çıkıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler