War Robots 6 yıl sonra yenileniyor!

Aksiyon oyunlarının lideri sayılan aksiyon oyunu War Robots Remastered güncellemesiyle 6 yıl sonra baştan aşağıya değişiyor.
War Robots Remastered
War Robots Remastered

Pixonic Games tarafından yaklaşık 6 yıl önce duyurulan War Robots Remastered sonbaharda geliyor. Pixonic ekibi oyunun yenilenmesinin sonbahara doğru bitmesini beklediğini ancak gidişata göre daha kısa sürede de bitebileceğini belirtti. Bu güncellemeyle beraber oyun tamamen yeniden yapılıyor. 6 yıl önce çıkmasına rağmen 150 milyon indirmeye ulaşan War Robots daha fazla kitleye ulaşmak istiyor. Oyun ne kadar eski olsa da inanılmaz derecede popüler bir aksiyon oyunu.

War Robots yenilenmiş haliyle sonbaharda geliyor!

Oyunda robotlar ve silahlar olmak üzere her şey yeniden düzenlenip yeni dokular ve geometrilere sahip olacak. Pixonic ayrıca savaş robotlarına şık ve modern bir görünüm vermek için uğraşıldığını söyledi. Oyunun sekiz haritasının aydınlatması iyileştirilirken, dört haritanın tamamı yenilendi. Kanyon, Vadi, Ay ve Powerplant haritaları tamamen değişen haritalar oldu. Pixonic ekibi oyuncuların istediği grafiğe alıp oynayabilmesi için performans, dengeli, kaliteli, ultra adlı dört farklı grafik seçeneği ekledi.

War Robots Remastered
Yeni güncellemeyle beraber oyun baştan aşağıya değişecek.

Pixonic ekibi oyunun hatasız olmasını istediğinden dolayı oyuncular güncellemelerden önce oyunu test edebilecek. Ekip güncellemeleri yavaş yavaş getireceklerini ve oyunu test edenlerin şikayetleri göz önünde bulunacağını bildirdi. Oyunun güncellemelerini War Robots’un Facebook sayfasından inceleyebilirsiniz. Ayrıca oyunu test etmek istiyorsanız War Robots’un sosyal medya hesaplarını takip etmeniz de iyi olacak. Çünkü test aşaması açıldığında sosyal medya üzerinden duyurulacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler