Instagram Videolarını WhatsApp’tan İzlemek!

WhatsApp

Uygulamalar Arası Geçiş Yapmaya Son!

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, güncellemelerine devam ediyor. Şirket şimdiki güncellemesi ile uygulamayı iOS kullanıcılarının beğenisine sundu.

Şirket, iOS ve Android kullanıcılarına geçtiğimiz aylarda YouTube videolarının WhatsApp üzerinden izlenebilecek olmasının müjdesini vermişti. Nihayet kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bu olay, Instagram ve Facebook‘a uyarlandı.

WhatsApp

WhatsApp’a Instagram ve Facebook Desteği

Uygulamada, YouTube videolarına verdiği destekten sonra Facebook ve Instagram videolarına da destek verilecek. Bu destekle birlikte uygulamadan gönderdiğiniz ya da aldığınız Facebook ve Instagram videolarını uygulamalar arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan doğrudan izlenebilecek.

Uygulama, YouTube videolarına verdiği desteğin ardından Instagram ve Facebook videolarına da destek verecek. Bu destek sayesinde gönderilen Instagram ve Facebook videoları başka bir uygulama açmaya gerek kalmadan, doğrudan izlenebilecek.

Güncelleme ile Gelen Diğer Yenilikler

Uygulama, iOS güncellemesi Instagram ve Facebook desteğine ek olarak resim içinde resim özelliği ve iyileştirilmiş sesli mesaj kayıt özelliği getirmesinin yanında yeni erişim izinleri istemekte. Söz konusu WhatsApp ve Facebook olunca bu izinlerin tekrar tekrar incelemenizde fayda olabilir. 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler