WhatsApp Ücretli Oluyor İddiası Gündeme Geldi

ücretli whatsapp

WhatsApp son yayınladığı gelişmeler ile birlikte kurumsal firmalara yönelik yeni özellikler geleceğini duyurmuştu. Bu durum WhatsApp ücretli mi oluyor sorularını akıllara getirdi. Birçok teknoloji sitesinde yer alan bilgilere göre ilerleyen dönemde WhatsApp’ın ücretli bir sisteme geçeceği söylenirken, bu iddiaların tamamen doğru olduğunu söyleyemeyiz. Kişisel kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden WhatsApp kullanmaya devam edecekler ama aynı şeyi kurumsal firmalar için söyleyemeyeceğiz gibi görünüyor.

Evet, Ücretli Olabilir

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, kurumsal firmalar için ücretli bir hale gelecek. Normal bir kullanıcı ile bir şirket hesabının birbirinden ayrılması için kurumsal hesaplara yeni bir rozet verecek olan WhatsApp, ticari kullanımlar için şirketlerden ücret talep edecek gibi görünüyor. Bunun yanı sıra bu konuda henüz net bir açıklama olmadığını söyleyelim.

Henüz test aşamasında olan WhatsApp’ın kurumsal güncellemesi, ilerleyen dönemde onaylanması durumunda tüm dünyaya açılmış olacak. O tarihten itibaren WhatApp’ın ücretlendirme uygulayıp uygulamayacağını, uygulayacaksa da bunu nasıl yapacağını hep beraber göreceğiz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler