World of Tanks 2 Hakkında Resmi Açıklama Geldi

world of tanks 2

Bir süredir dedikodu gündeminde kendine yer bulan World of Tanks 2 haberleri için resmi açıklama gecikmedi. Wargaming’in oyuncularla buluşturduğu ve son dönemde büyük bir ivme kazanan World of Tanks için bir süredir bir dedikodu dolaşıyor. Oyunun iyiye gitmesinden dolayı yeni bir World of Tanks oyununun çıkacağı yönünde haberlerin öne çıktığı bu günlerde, resmi açıklama da gecikmedi.

Melbourne’deki PAX AUS etkinliğinde Wargaming adına merak edilen soruları yanıtlayan Alex de Giorgio, World of Tanks 2 konusuna da değindi. Yaptığı açıklamada oyuncuları şimdilik sevindirmeyen de Giorgio, World of Tanks 2 hakkında çıkan haberlerin resmi olmadığını ve World of Tanks 2’nin gelmeyeceğini belirtti. Verilen bilgilere göre Wargaming’in hedefi bu oyunu güncel kılmak, yeni bir oyun çıkarmak değil.

130 Milyon Oyuncu!

Wargaming‘in açıkladığı rakamlara göre bilgisayar platformunda 130 milyondan fazla oyuncuya sahip olan World of Tanks, anlık güncellemeler ile günümüze ayak uydurmaya ve çeşitli değişiklikler ile oyunculara yeni yeni zevkler sunmaya devam ediyor. Bu anlamda değişen her teknolojiye ayak uydurmak için çaba sarf eden World of Tanks, bu yönüyle yeni bir oyunun çıkmasının mantıksız olduğu bir hale bürünüyor, çünkü oyun güncel olarak yenilenebildiği için yeni bir oyuna ihtiyaç kalmıyor. Biz de World of Tanks’in devam oyununun olmayacağını böylece resmi ağızdan doğrulamış oluyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler