World to the West’in Switch’e Çıkış Tarihi Kesinleşti

world to the west

5 Mayıs 2017’de PC, PS4, Wii U ve Xbox One platformları için çıkışını yapan World to the West, şimdi de Switch dünyasında oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Mobile yatkın gibi görünen görsel zenginliğini, şimdi de bir mobil platform için şekillendirecek olan oyun, şimdiden merakla beklenen oyunlar arasında girmiş gibi görünüyor.

Rain Games imzalı World to the West, dört ana karakter ekseninde oynanıyor. Oyuna başlamadan önce kısa bir şekilde karakterleri tanıdığımız bu yapım, bu dört ana karakter üzerinden dünyayı kurtarmayı amaçlatıyor. Karşınıza çıkacak olan sorunları ve engelleri geçmek için dilediğiniz karakter ile yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Çıkış Tarihi Ocak 2018

Çıkış tarihi konusunda net açıklamaların geldiği World to the West, 2018 yılına girmemizle birlikte oyuncuların beğenisine sunulmuş olacak. Nintendo Switch kullanıcıları için indirime açık olacak olan bu oyunun, şimdilik Türkçe desteği yok gibi görünüyor. İlerleyen dönemde başka platformlar için de gelebilecek olan bu yapımın kısa bir tanıtım videosunu hemen aşağı ekledik. İyi seyirler!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler