Yeni Çıkan Ücretsiz Mobil Oyunlar #3

Yeni Çıkan Mobil Oyunlar - Mobidictum

Son Zamanlarda Çıkan Ücretsiz En Yeni Mobil Oyunlar

Yeni çıkan ve en güncel ücretsiz mobil oyunlar serisine devam ediyoruz. Üçüncü olarak derlediğimiz listede birbirinden eğlenceli ve dikkat çekici mobil oyunlar bulunuyor. Ayrıca bir önceki yeni çıkan ücretsiz mobil oyunlar listesinde hazırlamış olduğumuz oyunlara da göz atarak daha çok oyundan haberdar olabilirsiniz.

Thomas & Friends: Adventure!
Thomas & Friends: Adventure!

Thomas & Friends: Adventures!

Thomas & Friends: Adventures, özellikle çocuklar için inşa edilen bu oyunda, dünyayı keşfetmek, yeni kültürler ve farklı dilleri öğrenmek için yepyeni bir maceraya atılıyoruz! Yaratıcılığınızı konuşturun ve kendi tren yolunuzu yaratırken hayal gücünüzün çılgınca çalışmasına izin verin. Thomas ve arkadaşlarına sadece en zorlu motorların başarabilecekleri görevlerde yardım ederek sorunların nasıl çözüleceğini öğrenin. Tüm trenlerin tadını çıkarmak için yol tariflerini dinleyin, eğlenceli oyunlar oynayın ve her ülkede kendiniz için en iyi parçaları oluşturun.

Google Play Store ile indir!

Apple Store ile indir!

Wonder Park
Wonder Park

Wonder Park Magic Rides

Wonder Park Magic Rides ile hayallerinizin parkını oluşturun! Harika lunapark trenleri yapın, el sanatları yapın, Wonderchimp’ler toplayın, Parkınızı dekore edin ve ziyaretçilerinizi gerçek bir kral olmaları için yönetin. Hayalinizdeki Eğlence Parkı hayata geçseydi nasıl olurdu hiç merak ettiniz mi? İnanılmaz bir Park Oluşturma macerasında film karakterlerine katılın. Wonder Park’a tekrar renk katmak ister misiniz? Sıfırdan başlayın ve bir kahraman olun!

Google Play Store ile indir!

Apple Store ile indir!

Crash Wheels 3D
Crash Wheels 3D

Crash Wheels 3D

Crash Wheels 3D ile çılgın yollar ve tehlikeli engeller sizleri bekliyor! Engellere hazırlıklı olmayan sürücünüzü bu zor aşamalardan kurtarabilecek misiniz? Eğer tam bir zafer istiyorsanız bu imkansız gibi görülen engelleri görmezden gelin ve varış noktasına ulaşın. 30’dan fazla zorlayıcı seviyeyi kolay parmak kontrolleri ve gerçekçi sürüş fiziği ile çivileri, bombaları, zıpkınları ve daha birçok engeli inanılmaz 3D grafiklerle birlikte aşmaya çalışın.

Google Play Store ile indir!

Rest in Pieces
Rest in Pieces

Rest in Pieces

Sıradaki oyun korku oyunları kategorisinden geliyor. Rest in Pieces‘da sarhoş korsan Jack Parrot’un korkunç deniz canavarı Kraken’i yenmesine yardım et. Peder Lugosi’yi Kont Drakulaların kana susamış dişlerinden kurtarın. Dikkat etmelisiniz ki Rest in Peaces’da kurtarılacak birçok ruh bulunuyor ve rüyalardan uyanmak için birkaç korkutucu kabusu atlatmanız gerekiyor.

Google Play Store ile indir!

Apple Store ile indir!

Monster with Attitude
Monster with Attitude

Monsters With Attitude

İster tek başına ister arkadaşlarınızla beraber Canavar çetesine katılın, Monsters with Attitude ile IO oyun stilinde yepyeni bir deneyim yaşayın! Bu çevrimiçi çok oyunculu oyun, PvP mücadelelerinde birbirleriyle dövüşerek gelişen ve arenadaki en büyük olmak isteyen canavarların kontrolünü oyunculara veriyor.

Çok oyunculu PvP canavar oyununda 8 oyuncuya kadar bir grup bir araya gelebilir ve dövüşebilir. Arenayı parçalayarak ve diğer canavarlar ile dövüşerek büyüyün. Boyutunuz büyüdükçe canavarın da güçlenecek ve daha küçük oyuncuları parçalamanı ve çevreyi yok etmenizi sağlayacak. Aynı anda birden fazla düşmanla dövüşebilir veya bir düelloda çarpışabilirsiniz. Kazanmak için raunt sonunda en büyük sen ol!

Google Play Store ile indir!

Denizde Hayatta Kalma
Denizde Hayatta Kalma

Denizde Hayatta Kalma

Denizde Hayatta Kalma gerçekten ilginç bir survival oyunu. Burada zor bir yaşam ortamıyla ve vahşi kara ve deniz canavarları ile karşı karşıya kalacaksınız. Yapmanız gereken tek şey, çevrenizdeki sınırlı kaynakları kullanarak hayatta kalmanın bir yolunu bulmak!

Burada gerçek gündüz ve gecenin değiştiğini hissedebilirsiniz. Bu heyecan verici oyunda kendi üsünüzü inşa etmeye odaklanın. Heyecan verici savaşa katılabilir, bilinmeyen dünyayı ve bölgeyi keşfedebilirsiniz. Toplayın, sentezleyin, inşa edin! Gerçek ve zorlu bir dünya sizleri fethetmeniz için bekliyor!

Google Play Store ile indir!

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler