YouTube’a da Hikayeler Geliyor

Youtube Mobil
Youtube Mobil

Reels Adı ile YouTube’a Geliyor

Snapchat tarafından tanıtılan, daha sonra Instagram, Skype, Facebook, Messenger ve bazı arkadaşlık uygulamaları tarafından da kullanılmaya başlanan  popüler format hikayeler, şirketin “Reels” olarak adlandırdığı yeni bir özellik olarak YouTube’a adım atıyor. Yeni özellik Reels, tam bir kopya değil. Hikayeler Instagram’da olduğu gibi uygulamanın en üstünde durmuyor; bunun yerine, bir oluşturucunun kanalında yepyeni bir sekmede görünüyorlar. 

Diğer platformlardaki Hikayelerin aksine, popüler video içerik oluşturucuları birden fazla Reels yapabilir ve süresi dolmaz.

youtube

Tam Bir Kopya Değil

Reels beta sürümünün piyasaya sürülmesi, 10.000’den fazla abonesi bulunan tüm içerik oluşturucularına Community sekmesinin genişlemesi hakkında yapılan bir açıklamada kısaca belirtildi. Şirket, YouTube’daki Reels’in fikriyle, yaratıcıların kendilerini ifade etmelerini ve tam bir video göndermek zorunda kalmadan hayranlarıyla etkileşimde bulunmalarını sağlayan, yeni bir video biçimi sunmak olduğunu söylüyor.

Bu ve bunun gibi daha bir çok oyun ve uygulamadan haberdar olmak için bizleri Twitter ve Facebook üzerinden takip etmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler