Yüzüklerin Efendisi Oyunu Duyuruldu!

The Lord of the Rings

Yüzüklerin Efendisi evrenini temel alacak harika bir oyun geliyor. Amazon Game Studios, çok oyunculu çevrim içi ücretsiz The Lord of the Rings oyunu konsol ve Pc için duyurdu!

The Lord of the Rings

Amazon The Lord of the Rings’i Duyurdu!

Amazon Game Studios tarafından Yüzüklerin Efendisi oyunu oyunseverlere duyurdu! Oyunun çıkış tarihi henüz belirtilmemiş olsa da birkaç detay paylaşıldı. Yüzüklerin Efendisi oyunu hikayede olduğu gibi orta dünyada geçecek ve J. R. R. Tolkien’in geniş dünyasını keşfetmeniz için etkileyici bir oyun deneyimi sunacak.

Oyunun geliştirilmesini Amazon Game Studios ile Leyou üstlenecek ve Amazon, Çin hariç oyunun dünya genelindeki pazarlamasını ve yayıncılığını üstlenecek.

İlginizi çekebilir: En İyi Ücretsiz Mobil Aksiyon Oyunları

Yüzüklerin Efendisi
The Lord of the Rings

Amazon ile Leyou arasındaki işbirliğinde Amazon’un oyun teknolojisi ve yetenekli MMO geliştirileri ile Leyou’nun oynaması ücretsiz oyun tasarlama ve canlı servislerini yönetme uzmanları bir araya gelecek. Amazon Game Studios ekibi dünyanın en popüler MMO oyunlarından bazılarının oluşmasında yardımcı olan başarılı ve deneyimli geliştiricilerden oluşmakta.

Amazon Game Studios ayrıca bu çalışmasına alternatif olarak, hikayesi 17.yüzyılda geçen bir Sandbox MMO oyunu New World üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler