Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Çağı, beş oyun içi etkinlik ile Yuletide sezonunu kutluyor

NetEase tarafından geliştirilen Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Çağı, yılbaşı sezonunu 5 yeni etkinlik ile kutluyor.
Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Çağı Yuletide sezonu
Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Çağı, 5 yeni etkinlik ile Yuletide sezonuna hazırlanıyor.

NetEase tarafından geliştirilen Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Çağı, bu yılbaşı sezonunu Orta Dünya geleneklerine özel bir şekilde kutluyor. Özel bulmacalar ve sınırlı süreli tombala gibi etkinlikler, oyuncuları ay boyunca neşeli bir ruh halinde tutacak. Hatta bizden duymuş olmayın ama, gizemli bir haritaya sahip hazine söylentileri kulaktan kulağa dolanıyor.

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Çağı, hayranlarına bu sezon gizemli Komutanların özel bir ziyaretini sunuyor. Çevrimiçi olduğunuz her gün, hepsi hediyelerle gelecek ve bu da Yule Festivali’ni daha da keyifli hale getirecek. Bilbo, festivalden geride kalmamak adına oyuncuların Bilbo Riddle bonusu kazanmak için on bingo ödülünü tamamlamaya çalışabilecekleri bir bilmece meydan okumasıyla karşımıza çıkacak.

Öte yandan, oyuncular Hobbiton’daki dev Yule Ağacı’nı süslemek ve dekorasyon ödülleri kazanmak için biletlerini kullanarak süs eşyaları satınalabilecek. Unutmayın, 31 Aralık – 1 Ocak tarihleri ​​arasında Hobbiton’daki havai fişek kutlamaları sırasında yeni yıla bir patlama ile başlayabilirsiniz.

Eğer eğlenceye hazırsanız Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Çağı, App Store, Galaxy Store ve Google Play Store‘dan ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts