Zula Mobile için Müjde Verildi, Oyun Yakında Çıkıyor

Zula Mobile

Zula Mobile bir süredir InGame Group‘un gündeminde yer alan konulardan biri. Zula ile 100 ülkede yaklaşık 26 milyon oyuncuya hitap eden InGame Group, Zula Mobile ile de bu başarısını mobil cihazlara taşımayı amaçlıyor. “Dünyanın ilk mobil uygulama fuarı” olarak tanıtılan MobileFest‘te konuşan, InGame Group Genel Yöneticisi İlker Ergen Zula Mobile’ın çok kısa bir süre sonra oyuncular buluşacağını açıkladı.

“Yakında çıkacak”

Zula Mobile’ın büyük ölçüde tamamlandığının altını çizen İlker Ergen “Cilala parlat işlemleri yapılıyor, oyun yakında çıkacak” açıklamasında bulundu. Zula’yı uluslararası bir yapıya büründürme çalışmalarının devam ettiğini belirten Ergen, mobil dünyaya geçişleriyle birlikte bu projenin de devam edeceğini söyledi.

Bu yapım şüphesiz ki bir süredir Zula dünyasının en çok konuşulan konularından biri. Yakın dönemde kapalı beta test süreciyle oyuncuların karşısına çıkan yapım, InGame Group Genel Yöneticisi İlker Ergen’in verdiği bilgiye göre çok kısa bir süre sonra mobil platformlarda karşımıza çıkacak.

Zula Mobile Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=h7tUZ-yFAtk&feature=emb_title

Bir diğer yandan Zula Süper Lig ile birlikte espor tarafında da yoluna hızla devam eden InGame Group’un mobil platformda da espora nasıl bir giriş yapacağı henüz bilinmiyor. Detaylar ve yeni açıklamalar için Mobidictum‘u takip etmeye devam edin. Ayrıca Mobidictum olarak biz de bugün MobileFest’teydik. Birçok geliştirici, yayıncı ve mobil oyun sektöründen insanla kaynaşma fırsatı bulduk. Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler