Zula Mobile Nasıl İndirilir?

zula mobile

Zula Mobile yakın dönemde oyuncuların karşısına çıkacak. Şimdilerde beta sürecinde olan Zula Mobil hakkında birçok detayı bu içeriğimizde topladık. Zula Mobile’ın kapalı betası 26 Eylül akşamı 17.00’da açıldı. Kapalı betada yer alan oyunculara henüz açıklanmayan birçok ödül verileceği belirtildi. Oyunun Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda oynanması planlanıyor.

Zula Mobile indir: Kapalı Beta Başvurusu

Henüz tamamen çıkışını yapmayan ve başvuru yapan oyuncular arasından seçilen bir oyuncu kitlesi tarafından oynanabilen bu yapımı indirmek için kapalı beta başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

Beta Test Oyuncu Başvuru Formu adı altında açılan testte, telefon işletim sistemi, telefon modeli gibi teknik sorular yer alıyor. Ayrıca telefonda günde kaç saat oyun oynadığınızdan bilgisayardaki oyun sürelerinize kadar sorular da yer alıyor. Tabii iletişim adresleri için -varsa- Facebook ve Discord ID’nizi eklemeniz gerekiyor.

Zula Mobile Kapalı Beta Formu

Formu doldurduktan sonra yetkililer sizi uygun görmeleri durumunda verdiğiniz iletişim adresleri üzerinden sizinle iletişime geçecekler. Bu sürecin ardından oyunu indirebilir ve kapalı beta testinde yer alabilirsiniz. Tabii oyun çıktığında da kapalı betada yer aldığınız için sürpriz ödüller de hesabınıza tanımlanmış olacak. 🙂

Zula Mobil Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=h7tUZ-yFAtk

Önce kalplere, sonra bilgisayarlara gelen Zula şimdi cep telefonlarınıza geliyor! Sen de Zula Mobile’i test edecek ilk oyunculardan biri olmak istiyorsan zulamobile.com‘daki formu hemen doldur! Zula’yı birlikte geliştirdik, şimdi sıra Zula Mobile’da!

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler