Zynga’nın yayıncılık başkanı Bernard Kim ile konuştuk

Gram Games, Rollic ve Peak’e yatırımları ve satın almalarıyla ekibini büyüten Zynga’nın yayıncılık başkanı Bernard Kim ile bir röportaj yaptık.
zynga bernard kim mobidictum röportaj

Zynga‘nın Türk oyun firmalarıyla yakından ilgilendiğini biliyoruz. Gram Games, Rollic ve Peak‘e yatırımları ve satın almalarıyla ekibini büyüten Zynga’nın yayıncılık başkanı Bernard Kim ile bir röportaj yaptık.

Oyun odaklı bir şirketiz, şimdiye kadar yaptığımız her anlaşmada, oyunlar konusunda son derece tutkuluyduk. Bu yüzden önce oyunlara aşık oluruz, sonra insanlara aşık oluruz ve sonra “Bu kültürler aynı hizada mı?” diye sorarız.

Bu röportajda Zynga’nın neden Türk oyun firmalarıyla yakından ilgilendiğini göreceksiniz. Bernard Kim röportajı yazımıza giderek röportajın tamamını okuyabilirsiniz.

FarmVille 3 geliyor!

Bir diğer yandan Zynga’da hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Markanın yıllardır milyonlarca oyuncuyu bünyesinde barındıran oyunu FarmVille serisinin yeni oyununun duyurusu yapıldı. Henüz net bir tarih paylaşılmasa da FarmVille 3 yakında oyuncularla buluşacak.

Harry Potter geldi!

FarmVille 3’ün yanı sıra Harry Potter hayranlarının da epey hoşuna gidecek bir haber var. Harry Potter: Puzzles & Spells Android ve iOS için yayınlandı! Harry Potter evreninde geçen 3’lü eşleştirme oyunu hem serinin hayranlarına hem de türü seven oyunculara eğlenceli anlar yaşatmak için mobil cihazlara ve web tarayıcılara geliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts