Sakın Sevgilinizle Oynamayın – 12 Mini Battles

Shared Dream Studios’un geliştirdiği iki kişi oynanabilen 12 Mini Battles, insanın içindeki rekabetçi ruhu ortaya çıkartıyor.
sevgiliyle oynanacak oyunlar
12 Mini Battles’i sevgiliniz ile asla oynamayın.

Mobil oyunlar temelde insanların eğlenmesi, mutlu olması adına yapılmış şeylerdir ancak bazı insanlar vardır ki, rekabetçi ruhları biraz baskındır. Böyle olunca doğal olarak oyun oynarken “agresifleşebilirler“. Yani, rekabet kötü bir şey değil tabii ki, bir insanda olması gereken bir iç güdü bana sorarsanız ancak her şeyde olduğu gibi bunun da fazlası biraz fazla can sıkıcı. O yüzden özellikle bu yazı, “hadi birlikte oyun oynayalım” diyen çiftler için yazılıyor desem yanlış olmaz sanırım. Siz siz olun, eğer sevgiliniz rekabetçi biriyse bu seride tanıtacağımız oyunlardan onu uzak tutun.

12 Mini Battles nedir?

Oyunumuz adından da belli olduğu üzere 12 küçük oyundan oluşan bir oyun. Her biri birbirinden eğlenceli, birbirinden gıcık, birbirinden sinir 12 oyun. Tamamen iki insanı güldürmek, kanser ettirmek gibi duygu deryalarının içerisine kapılmaları için geliştirilmiş oyunumuz tek her bir kişinin tek tuş kullandığı bir kontrol yöntemini seçmiş. Böyle olunca telefon ekranı bir anda parmakla dolmadığı için daha rahat oynanıyor ancak bunun da getirdiği eksiler de yok değil. Mesela bundan dolayı bazı kontrolleri futbol gibi çok yavaş olduğundan dolayı sadece beklemek bile rekabetçi sevgilinizin sinir katsayısını arttırabilir. Oyunun içindeki 12 mini oyundan biraz bahsedecek olursak 12 Mini Battles oyununun içinde:

12 mini battles
12 Mini Battles
  • Futbol (İki adamın kendi kendine döndüğü ve doğru zamanda koşturarak gol attığınız.)
  • Fly (Tuşa basılı tutup çekerek uçağı havalandırdığınız ve ateş etme güçlendirmesini ve/veya rakibinizin yere çakılmasını beklediğiniz.)
  • Shoot (Kovboy filmlerindeki gibi zil sesi çalınca ilk ateş edenin kazandığı.)
  • Flame (Tuşa basarak şemsiyeyi kontrol ettiğiniz, altınızdaki adamın elindeki meşalenin sönmemesini sağladığınız.)
  • Tank (Tuşlara basarak kendi kendine dönen tankları yönlendirdiğiniz, uzunca basılı tutarak ateş ettiğiniz.)
  • Spacial (Uzay gemilerini hareket ettirdiğiniz.)

ve bunun gibi gerisini sizin indirip çözmeniz gereken oyunlar mevcut. Her oyunda ilk 5 skoru alan kazanıyor, yukarıdaki kırmızı ve mavi bayrak da bu kapışmanın ne kadar rekabet içinde geçtiğini tayin eder bir skor tablosu diyebiliriz.

12 Mini Battles Özetlenecek Olursa:

12 Mini Battles başlığımızdaki gibi ilişki bitiren, ocak söndüren bir oyun değil ancak dediğim gibi rekabetçi ruhu fazlasıyla ortaya çıkartıyor. İçindeki oyunlar kesinlikle fazlasıyla eğlenceli ve kontrolü basit. Bunun gibi iki kişilik veya tek kişilik oyunlardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Facebook ve Twitter sayfalarımız bu tarz oyunları bolca paylaşıyor onu da hemencecik araya sıkıştırayım. 12 Mini Battles’ı Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler