911 Cayman Drift Simulator – Asfalt ağladı be!

Certain Games tarafından geliştirilen ve 911 Cayman Drift Simulator ile varış çizgisine varmaya çalışırken bir yandan da drift yapıyoruz.
911 Cayman Drift Simulator
911 Cayman Drift Simulator oynaması ücretsiz bir yarış oyunu.

Yerli mobil oyun geliştiricisi Certain Games tarafından geliştirilen ve yarış oyunu 911 Cayman Drift Simulator ile varış çizgisine bir an önce varmaya çalışırken bir yandan da drift yapıyoruz.

911 Cayman Drift Simulator

911 Cayman Drift Simulator oyununda 6 çeşit modelden istediğiniz arabayı seçebiliyorsunuz. Oyunda birçok değişiklik yapabiliyorsunuz hatta drift esnasında çıkardığınız dumanın rengi ve jant rengi de bu değişikliklere dahil. Oyunda her başarı ile tamamladığınız seviye sonrasında bir diğer haritayı oynama hakkı kazanıyorsunuz. Oyunda şu an için 6 ayrı bulunsa da ilerleyen dönemlerde araba park modu gibi farklı modlar da eklenecek.

Certain Games 911 Cayman Drift Simulator
Oyun yerli ekip Certain Games tarafından geliştirildi.

Oyunda birkaç hata bulunduğunu söylememiz gerekiyor. Örneğin drift yaparken yüksek bir drift puanına ulaştıysanız ve o puan hanenize geçmeden hemen önce küçük bir drift daha yaparsanız en son yaptığınız driftin puanı hanenize ekleniyor. Bir de oyunun bitiş çizgisinde durup burada drift yapayım para kazanayım diyenlerdenseniz siz de bizdensiniz. 🙂 Ama şöyle bir durum var: Bitiş çizgisinin orada yaptığınız drift istediğiniz seviyeye geldiyse ve puan size geçmeden bitiş çizgisinden geçerseniz sayılmıyor. Bu problemlerin de çözüldüğü durumda oyunun çok daha iyi seviyelere gelebileceğini düşünüyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts