Afroks Arena – Şövalye ile canavarları öldürüyoruz!

Afroks Arena, yerli mobil oyun geliştiricisi Afroks Gamers Studio tarafından geliştirilen aksiyon oyunu.
Afroks Arena
Afroks Arena

Afroks Arena, yerli mobil oyun geliştiricisi Afroks Gamers Studio tarafından geliştirilen aksiyon oyunudur.

Afroks Arena

Afroks Arena’ya giriş yaptığımızda fazlasıyla basit bir arayüz ile karşılaştık. Sadece iki butonun bulunduğu ara yüz kısmında bir buton oyun ayarları için, diğeri ise tahmin edebileceğiniz üzere oyuna giriş yapabilmek için. Start Game’e tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz.

Afroks
Afroks Arena’da karanlık güçleri öldürerek bir sonraki seviyeye geçmeye çalışın.

Oyuna giriş yaptığımızda oyunda bir şövalyeyi yönetiyoruz. Oyundaki amacımız ise sırasıyla gelen yaratıkları süre bitmeden öldürmek ve bir sonraki seviyeye atlayabilmek. Oyunda canavarlarla savaşırken karakterimize vurmaları durumunda canımızın fazlasıyla gittiğini söyleyebiliriz. Ayrıca hasar aldığımızda karakteriniz vuramıyor ve bu da bir hayli canınızın düşmesine neden olabilir. Bu yüzden canavarlarla savaşırken bir yandan da sıkışmamaya dikkat edin. Canınız azaldığında çevreden canınızı arttırabilmek için paketler bulunuyor. Bu paketleri toplayarak canınızı ve mananızı artırabilirsiniz. Gelen canavarların zorluğu her seviyede daha da artmakta olduğunu unutmayın. Bu yüzden oyunda canavar keserek topladığınız paralarla kendinize yeni silahlar, kalkanlar ve yetenekler almayı ihmal etmeyin. Bu yeni ekipmanları oyun devam ederken satın alabiliyorsunuz. Böylece canınız azken alacağınız bir can iksiri canınızı tamamen doldurarak sizin bir sonraki seviyeye çıkmanızı sağlayabilir. Her seviyede daha da zorlanan bölümlerde dört bir yanınızdan canavarlar gelebilir gözünüzü dört açıp her zaman ilk olarak hangi tarafta az canavar varsa orayı ilk olarak öldürmeye çalışın.

Bu tarz oyun önerileri için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın. Eğer sizlerin de tanıtımını yapmamızı istediğiniz bir oyununuz bulunuyorsa “[email protected]” adresine oyununuz hakkında detaylı bir mail atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts