Age Of Magic İnceleme

Age Of Magic İnceleme
Age Of Magic İnceleme

Playkot LTD tarafından geliştirilen Age Of Magic, fantastik dünyaya sahip ücretsiz mobil RPG oyunudur. Oyun, büyücülerin arkadaşlarını kurtarmak için savaştığı fantastik bir dünyada geçiyor. Çeşitli kahramanlardan seçilen karakterleri kullanarak görevlere devam ediliyor ve canavarlarla savaşılıyor. Ancak, daha güçlü olmak için farklı silahları bir araya getirmek gerek. Tüm bu eşyaları kazanmak için, görevleri yapmalısınız ve savaşmalısınız. Fakat her şey göründüğü gibi değil. Aslında savaşılan tüm karakterler sizin dostunuz. Düşmanların beyinleri ele geçirilmiş. Savaş sonunda onları kendi tarafımıza geçiriyoruz.

Age Of Magic Savaşları

Age of Magic savaşları başlamadan önce gösterilen sinematik ekranlar ve kahramanlar arası geçen diyaloglar oyun hikayesini anlamaya çok yardımcı oluyor. Kiminle savaştığımız hakkında bilgi edinebiliyoruz. Her kahraman için tur başına bir hamle ile saldırı hakkı var. Bu saldırı haklarında 3 yetenekten biriyle yada düz saldırıyla hamle yapılabiliyor. Yapılan saldırılar sonucunda rakip ya da sizin kahramanlarınızın canı azalır. Bunun için doğru yeteneği kullanarak kendinize kalkan ya da iyileştirme sağlayabilirsiniz.

Age Of Magic İnceleme Savaşlar
Age Of Magic Savaşları

Savaşlar bir çok alandan oluşuyor. Işık Seferi hikaye savaşları ana karakteriniz Roland ve arkadaşlarının Konseyin Asasını bulma macerasını anlatır. 3 yıldız ile tamamlanan savaşlarda hafıza küresi kullanılarak karakterler kazanılır. Bölüm tamamlanınca daha zorlu olan kahraman modu başlar. PVP Arena modu kıyasıya rekabet içerir ve 15. seviyede açılır. Sıralamada yukarılara çıkmak ve daha değerli eşyalar kazanmak için rakip oyuncularla günde 5 oyunla sınırlı kıyasıya mücadeleler yaşanır. Turnuva savaşları 24 saat boyunca sürer. 30. seviyeye gelmiş her oyuncu turnuvaya katılabilir. Rakip ne kadar güçlü olursa o kadar çok puan kazanılır. Savaş kaybedildiğinde puanlar eksilmez. Bu savaşlarda daha üst sıralara çıkmak için BlueStakcs 4 tarafından hazırlanan tuşlar ile daha hızlı oynayabilirsiniz.

Age of Magic Kahramanları

Age Of Magic İnceleme Kahramanlar
Age Of Magic Kahramanları

Oyun birbirinden güzel ve yetenekli birçok kahramandan oluşuyor. Kazanılan savaşlar sonucunda elde edilen karakterlerin kahraman sınıfları var. Bunlar; Tank, Yakın Dövüşçü, Uzak Mesafeci, Şifacı, Lider, Haydut ve Efsunger olmak üzere 7 sınıftan oluşuyor. Bunların dışında oluştukları Barbar, Cüce, Şeytan, Melez, Elf gibi 15 kahraman grubu bulunuyor.

Age Of Magic Oyna

Age of Magic Savaşlarında daha iyi olmak için daha rahat oynamak kesinlikle en önemli etken. Bunu BlueStacks tarafından hazırlanan ve gecikmesiz klavye kontrolleri içe yababilirsiniz. BlueStacks 4 ile Age of Magic oynamak daha avantajlı! Eğer sizde Age of Magic İnceleme yazımızı beğendiyseniz, en güncel mobil oyun incelemeleri için Mobidictum’u takip Edin!

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler