Bastack Ball – Topu blokların tam üzerine yerleştirin!

Yerli mobil oyun geliştiricisi Woordy Entertainment tarafından geliştirilen Bastack Ball ile topu gök yüzüne doğru çıkarmaya çalışıyoruz.
Bastack Ball İnceleme
Bastack Ball

Yerli mobil oyun geliştiricisi Woordy Entertainment tarafından geliştirilen klasik oyunlar kategorisinde bulunan basketbol topuyla oynadığımız Bastack Ball ile topu gök yüzüne doğru çıkarırken blokları üst üste getirerek mümkün olduğunca yüksek puan almaya çalışıyoruz.

Bastack Ball İncelemesi

Bastack Ball’a ilk girişimizde ara yüz penceresinin sadeliği gözümüze çarptı. Bu da oyunu daha kolay bir hale getirmiş. Bu tarz bazı oyunlara girerken genelde kırk takla atıyoruz diyebiliriz ancak Bastack Ball’da böyle bir durum ile karşılaşmadık. Oyuna tıkladığınız gibi karşınıza kocaman bir başlama butonu geliyor, ona basarak oyuna kolayca başlayabilirsiniz.

Bastack Ball oyunu
Bastack Ball oynarken topunuzu blokların tam üzerine yerleştirin.

Oyunda amacınız sağdan veya soldan gelen blokların üzerine zıplamak. Blokları ne kadar çok üst üste getirirseniz o kadar fazla puan yaptığınızı unutmayın. Bunu yapabilmek için de reflekslerinizi tabiri caizse konuşturmanız gerekiyor. 🙂 Blokların dışında etraftan sizleri yanıltacak birkaç öge daha gelebilecek, elmaslar çok hızlı geliyor. Bu yüzden oyunun heyecanı ile üzerinden atlamanız fazlasıyla mümkün. Elmasların dışında kırmızı bir ok türünde de engel geliyor, ona dokunursanız yanarsınız. Bu yüzden onu gördüğünüz gibi zıplayın. Bunun yanında Bastack Ball’da genel ve arkadaşlarınız arasından oyun sıralamanızı da görebilirsiniz. Topunuzu ne kadar çok üst üste koyabilirseniz en yüksek puana ulaşmanız da o kadar kolay olacak. Oyun mağazasından topladığınız elmaslar ile topunuzun görünüşünü de  değiştirebileceğinizi unutmayın. Ayrıca Bastack Ball, ilk yayınlandığı zaman Apple Store üzerinden ilk 200 oyun içerisinden 135. sıraya yerleşti ve bu da harika bir başarı.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts