Beyond This Side – Tüm Şehre Karanlık Çöküyor!

Glim Games tarafından geliştirilen Beyond This Side’ın iOS ve Android’e iki hafta içinde gelmesi planlanıyor.
Beyond This Side
Beyond This Side

Glim Games tarafından geliştirilen Beyond This Side, iOS ve Android’e iki hafta içinde gelmesi planlanıyor. Oyunun ilk ve ikinci bölümü bu yıl içerisinde çıkacak ancak üçüncü bölümünün önümüzdeki yaz çıkması planlanıyor.

Beyond This Side mobil platformlara geliyor

Beyond This Side, oyununda ana karakter olan Sam’in kayıp eşini aramaya koyulmasıyla başlıyor. Bu oldukça standart bir başlangıç gibi gözükebilir ancak böyle yaparak sokağın kenarındaki çöp tenekesinde bir ipucu buluyor. Bu ipucu kesin bir sonuç veya tamamen iç rahatlatıcı bir sonuç doğurmasa da ipucu ipucudur diyerek yola devam ediyor. Sam aylarca onu eşine götürebilecek bir şey bulma umuduyla arabasının yan camında eşinin fotoğrafı asılı bir şekilde aramaya devam eder. Sam eşinin kaybolması hakkında çok az şey biliyor ancak bilmediği tek şey oyun içerisinde karanlık güçlerin varlığı ve çok yakında tüm şehri ele geçirecekler.

Beyond This Side
Beyond This Side’da olaylar gittikçe ilginçleşiyor

Sam gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken, her türden garip karakterlerle ve doğaüstü olaylarla karşılaşacaksınız. Zamanınızın çoğunu yerlilerle sohbet etmek yerine sokaklarda bir ipucu aramak ve küçük bulmacaları çözmek harcayacaksınız. Elle çizilmiş gibi grafikleri bulunan oyunda işlenen korkunçluk, grafiti kaplı bir şehrin olması ve korkunç bir soruşturma çerçevesinde dönmesi sizleri oyuna daha da çekecek.

Geçtiğimiz ay PC sürümü piyasaya sunulmuştu, şimdi ise iOS ve Android sürümünün çıkış tarihi netleşti. Oyun iki hafta içerisinde mobil platformlarda yerini alacak. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz ve tüyler ürpertici bu oyunu kesinlikle oynamanızı öneriyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts