Boxlide – Bir sonraki hamleni düşünmeden hareket etme!

Boxlide, Simge Home Studio tarafından geliştirilen basit bir Arcade oyunu olsa da oyuncuların zekasını fazlasıyla zorluyor.
Boxlide
Boxlide

Yerli mobil oyunu geliştiricisi Simge Home Studio tarafından geliştirilen Boxlide, oyunculara sade ama bir o kadar da düşündüren bir oyun sunuyor.

Boxlide oynarken her zaman diğer hamleyi de düşünün

Boxlide ile kutuları doğru zamanda hareket ettirerek hedefe ulaşmaya çalışmalısınız. Boxlide, oyundaki kutuları doğru zamanlarda hareket ettirerek aralardan sıyrılıp hedefe ulaşmaya çalışılan basit bir Arcade oyunu. Tek dokunuşla oynayabileceğiniz bu oyun, çok sayıda bölüme sahip ve bölümler ilerledikçe de zorluk seviyesi bir hayli artmakta.

Oyunda kutuları hiçbir zaman rastgele hareket ettirmemelisiniz. Bir hamleyi yapmadan önce atacağınız kutunun sağa sola hareket edeceğini unutmayın. Bu yüzden bir sonraki kutu bir öncekine çarpmaması için çok iyi düşünüp hamlelerinizi gerçekleştirmelisiniz. Hedefe ulaşmak için en doğru zamanı kollayın ve kutuları tek tek salın.

Kutuları serbest bırakmak için ekrana dokunun, bölümü tamamlamak için üstteki beyaz çizgiye kadar gelmeniz gerekiyor. Ancak bu sandığınız kadar kolay olmayacak çünkü kutular belirlenen yerlerine gittikten sonra sağa sola hareket ediyorlar ve ilerlemenizi büyük ölçüde zorlaştırıyorlar. Bu yüzden kutulara rastgele vurmamalı ve mümkün olduğunca birbirlerine yakın hareket etmelerini sağlayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts