Brawlhalla – Valhalla salonlarında savaş zamanı!

Valhalla’nın duvarları savaş sesleriyle yankılanıyor!
Brawlhalla Mobile Oyna
Odin sizlerle olsun!

Brawlhalla, oyuncuların Valhalla salonlarında birbirlerini öldürmeye çalıştığı iki boyutlu bir platform savaş oyunu.

Valhalla’nın salonlarında savaş sesleri yükseliyor!

Oyun dünyasının en bilinen ve saygı duyulan şirketlerinden Ubisoft, bugüne kadar platform farketmeksizin geliştirdiği her oyunda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Assassin’s Creed, Far Cry, Watch Dogs, Rayman gibi serilerle PC ve konsol platformlarını sarsan, mobilde ise daha mütevazı oyunlarla yer alan fakat yine de on milyonlarca indirmeye ulaşan Ubisoft, şimdi de PC ve konsol platformlarında oldukça sevilen Brawlhalla oyununu mobile taşıdı.

Brawlhalla Mobile
Valhalla’nın duvarlarında savaş sesleri yankılanıyor!

İlk olarak 2014 yılında yayınlanan oyun, hala dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta. Mobilde geleceği haberi duyulduğunda ise biz mobil oyuncular sevinçten yerimizde duramadık. Sonunda da kendisine kavuştuk.

Oyun o kadar seviliyor ve mobil sürümünün nasıl olacağı o kadar merak ediliyordu ki, yayınlandığı gün birkaç saat içinde 100 bin indirmeyi kolaylıkla aştı. Brawlhalla, her şeyden önce 50 farklı karakter ve 20’den fazla mod bulundurmasıyla ön plana çıkıyor. Tek bir karşılaşmada 8 kişiye kadar çevrim içi oyuncu bulunabiliyor, bunun haricinde 1v1, 2v2, 4v4 veya ben tek siz hepiniz diyerek 1’e 3 mücadelelere katılabiliyorsunuz. Aynı zamanda her biri farklı deneyimler sunan onlarca moddan istediğinizi seçip eğlenceye ve aksiyona doyabiliyrsonuz. Farklı haritalar, tek oyunculu turnuva modu, haftalık online mücadeleler gibi özellikler de yine ön plana çıkanlar arasında.

Brawlhalla indir
Brawlhalla’nın mobil tarafta kontrolleri tamamen özelleştirilebiliyor.

Ekranın sol alt tarafından karakteri yönlendiriyor, sağ taraftan da saldırı hamlelerini yapıyorsunuz. Burada öne çıkan detay, kontrol sisteminin tamamen özelleştirilebilir olması. Butonları ekranın istediğiniz yerine koyabiliyorsunuz. Peki bu niye önemli? Çünkü Ubisoft, oyunu çapraz platform desteğiyle yayınladı. Yani oyuncular her platformdan oyundaki hesabına ulaşabileceği gibi mobildeki bir oyuncu PC’deki ya da konsoldaki bir oyuncuyla eşleşebilecek. O yüzden de özellikle mobil oyuncuların kontrol sistemini kendine göre düzenleyebilmesi büyük önem taşıyor.

Grafik kalitesi, gaza getiren müzikler eşliğinde oyuncuyu tam anlamıyla atmosferin içine çekmesi, hızlı ve akıcı oynanış sayesinde aksiyonun ve eğlencenin bir saniye bile düşmemesi derken Brawlhalla, PC ve konsolda yakaladığı başarıyı hiç şüphe yok ki mobilde de taşıyacaktır. O zaman lafı daha fazla uzatmayalım ve sizi Valhalla’nın salonlarına gönderelim. Odin sizinle olsun!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts