Captain Tsubasa Dream Team ile 90’lara dönmeye hazır mısınız?

Captain Tsubasa Dream Team veya namı diğer Kaptan Tsubasa Rüya Takımı ile 90’lara dönmeye hazır olun. Efsane kaptan Tsubasa mobil platformlarda.
Captain Tsubasa Dream Team
Captain Tsubasa Dream Team ile 90’lara dönmeye hazır olun. 90’larda heyecanla izlenen ve gençleri futbolda heveslendiren Captain Tsubasa artık cebimizde!

Captain Tsubasa Dream Team ya da namı diğer Kaptan Tsubasa Rüya Takımı ile 90’lara dönmeye hazır olun. 90’ların heyecanla izlediği, her izlediğimizde sokağa çıkıp futbol oynamayı heveslendiren Captain Tsubasa artık cebimizde! KLab firmasının geliştirdiği Captain Tsubasa Dream Team, 13 Haziran 2017 tarihinde Tsubasa hayranları ile buluştu.

Captain Tsubasa Dream Team rüya takımınızı oluşturun!

Hem Android cihazlı akıllı telefonlarda hem de IOS cihazlı akıllı cihazlarda ücretsiz bir şekilde indirme ve oynama fırsatı sunmaktadır. Ses ve grafik kalitesinin yanı sıra heyecan veren Captain Tsubasa Dream Team, mobil spor oyunları arasında en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Oynanışı kolay ve bir o kadar eğlenceli olan bu oyunda eski günlerinize dönecek, hayalinizdeki Captain Tsubasa rüya takımını kuracaksınız. Takımınızın gücüne göre eşleşen rakiplerinizi duman edeceksiniz. Oyunda ayrıca çevrim içi oyuncularla beraber maç yapma modu bulunmaktadır. Futbolcuların özel güçlerini kullanarak özel goller atabilirsiniz.

Captain Tsubasa Dream Team inceleme
Captain Tsubasa Dream Team ile rüya takımınızı oluşturun!

Captain Tsubasa Dream Team oyunu oynanışı kolay olduğu gibi 3 boyutlu görsel kalitesi mevcuttur. Captain Tsubasa Dream Team ile rüya takımınızı oluşturun ve rakiplerinizin önüne geçin. Futbol, menajerlik ve strateji oyunlarını seviyorsanız Captain Tsubasa Dream Team tam size göre diyebiliriz. Oyun içerisinde hem hikaye modu hem de diğer oyuncular ile beraber maç yapma imkânı bulunmaktadır. Bununla beraber günlük ve haftalık Event’lere katılarak özel hediyeler kazanabilirsiniz. Önemli olan görevler, hikaye modunda ilerleyerek seviye atlamak, özel kartları kullanarak yeni ve güçlü karakterler bulmak ve bunları da geliştirici paketler ile güçlendirmeye çalışmaktır. Bu kartların kendi arasında da enderlik seviyeleri bulunmaktadır. R, SR, SSR, UR şeklinde enderlik kartlarına göre de güçleri bulunmaktadır.

Oyunun görseli 90’larda oynadığımız Captain Tsubasa Atari oyunlarındaki gibi üstten kuş bakışı tarzında olup topu rakipten kaptığınız zaman ya da rakiplerle karşılaştığınızda şut, pas, ver kaç, topu sür ve özel güçler şeklinde seçenekler olduğunu söyleyebiliriz. Ancak görsel grafiği, özel güç kullanımı ve sesleri çok daha iyi olduğunu göreceksiniz. Oyuncuların seviyelerini özel seviye kartları ile arttırıp güçlendirebilirsiniz. Özel kartlar sayesinde özel yetenekler ekleyebilirsiniz. Kartların seviyeleri limite ulaştığında ise enderlik seviyesini artırabilirsiniz. Bu sayede düşük bir kartınız dahi olsa onu en iyi kart haline getirebilirsiniz. Önemli olan kuracağınız rüya takımını en iyi şekilde güçlendirmek ve rakiplerinizi yenmek olacaktır. Oyun içerisinde hikaye modunun yanı sıra diğer oyunculara karşı maç yapabileceğiniz lig modu ve çevrim içi (online) modda bulunmaktadır.

captain-tsubasa-ruya-takimi
Captain Tsubasa Rüya Takımı

Captain Tsubasa Dream Team Özellikleri

 • 3 Boyutlu canlı grafikler
 • Lig modu
 • Online mod
 • Hikaye modu
 • Takımı istediğiniz gibi yönetme
 • Kulüplere girerek arkadaşlardan destek alma
 • Kaliteli ses efektleri
 • Oyun içerisinde satın alma opsiyonları
 • Kolay öğrenme
 • Turnuvalara katılarak gücünüzü gösterme
 • Günlük ve haftalık özel hediyeler
 • Oyun parasıyla yüksek seviye oyuncu kazanma
 • Dili İngilizce

Captain Tsubasa Dream Team İndirme Seçenekleri

Akıllı mobil cihazlarında Captain Tsubasa Dream Team apk indirme seçenekleri arasında hem Android olan Google Play Marketten indirebilirsiniz. Hem de IOS akıllı cihazlar için olan AppStore mağazasından indirebilirsiniz. Play Markette 1.000.000’den fazla indirme sayısına ulaşan Captain Tsubasa Dream Team, yaklaşık 57 MB boyutundadır. Android sürümü olarak 4.4 ve sonrası kullanılabilirken, IOS cihazlarında ise 225,5 MB boyutunda ve IOS 8 ve üzeri olan cihazlar kullanabilir. Uygulama içerisinde satın alma seçeneklerinde ise 3,49 TL’den başlamakta ve 549,99 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Captain Tsubasa Dream Team ile 90’lara dönmeye hazırsanız ücretsiz bir şekilde bu oyundan yararlanabilir, sıra dışı futbol heyecanını yaşayabilirsiniz. En iyi mobil oyun incelemeleri için Mobidictum’u takip etmeye devam edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler