Conqueror Of Planets – Uzaylılar dünyayı ele geçirmeden onları yok et!

Yerli mobil oyun geliştiricisi Biligames tarafından geliştirilen aksiyon oyunu olan Conqueror of Planets oyununda uzaylılar ile mücadele ediyoruz.
Conqueror of Planets
Conqueror of Planets

Yerli mobil oyun geliştiricisi Biligames tarafından geliştirilen aksiyon oyunu olan Conqueror of Planets oyununda uzaylılar ile mücadele ediyoruz. 2098 yılında uzaylılar ile iletişime geçip onların hiç de dost canlısı olmadığını öğreniyoruz ve onlar dünyayı ele geçirmeden bizim onları yok etmemiz gerekiyor.

Conqueror of Planets

Arayüz bakımından Conqueror of Planets’in de bir hayli sade olduğunu söylemeliyiz. Oyunu Türkçe ve İngilizce olarak iki ayrı dilde istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Conqueror of Planets Savaş
Uzaktan ateş atarak ve füzeleri kullanarak uzay gemilerini patlatın!

Oyunda haritaları geçtikçe yok etmeniz gereken uzay gemisinin sayısı değişiyor. Her bölümde arka plan görseli değişmeler gösterse oyunun ilk bölümlerinde dünyanın yanında savaşıyorsunuz ancak bölümler ilerledikçe gezegenler de değişiyor. Bunun yanında dünyayı arkanıza aldığınızda yukarı doğru çıkarken oyun ekranının donmuş gibi olması da bizleri bir nebze de olsa üzdü diyebiliriz. Oyuna meteor parçalarının ve yıldız kayması efektlerinin eklenmesi oyunculara daha iyi bir oyun hissiyatı sağlayabilir.

Conqueror of Planets Market
Conqueror of Planets oyununda market bölümünden birçok yeni uzay gemisi satın alabilirsiniz.

Oyunda bölümleri geçtikçe oyun içi elmaslar kazanabilir ve bunları market bölümünde yeni araçlar alarak harcayabilirsiniz. Sekiz ayrı uzay mekiğini açmak için bölümleri geçip bolca uzay gemisini imha etmeniz gerekiyor. Uzaylılarla çatışırken çarpışmamaya dikkat edin. Çarptığınızda uzay gemilerini patlatabiliyorsunuz ancak kendi geminizin de canının gittiğini unutmayın. Ayrıca uzaylıların üzerinden geçerken füzeleri de kullanmayı ihmal etmeyin. Füzeleri kullanarak uzaylı gemilerini çoklu olarak patlatabilir böylece zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts