Craftory – Idle Factory & Home Design – Evleri dekore edin

Geliştirmesini XBean Game’in yapmış olduğu Craftory – Idle Factory & Home Design oyunu ile kendinizi bir mimar gibi hissedebilirsiniz.
Craftory - Idle Factory & Home Design
Craftory – Idle Factory & Home Design ile tasarımlarınızı oluşturun

Craftory – Idle Factory & Home Design oyunu ile evleri zevkinize göre dekore etme deneyimini yaşayın.

Craftory – Idle Factory & Home Design: Ev dekorasyon oyunu

XBean Game‘in geliştirmiş olduğu simülasyon oyunu ile evleri zevkinize göre tasarlayarak kendinize bir tasarım fabrikası oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinizin siparişleri doğrultusunda yüzlerce mobilya çeşidini üretmek için kendi makinelerinizi satın alın ve onları zamanla yükselterek malzemelerin kalitesini arttırın. Bahçeyi geliştirmek için de yüzlerce bahçe süslerinden satın alabilirsiniz. Oyundaki malzeme üretimi için satın aldığınız makineler siz oyunu oynamasanız bile malzeme üretmeye devam etmekte.

Craftory - Idle Factory & Home Design
Ekipmanların seviyesini arttırdıkça tasarımlarınızın kalitesini arttırabilirsiniz.

Bir odayı tasarlayabilmek için her bir öğeyi tek tek işleyin, masadan sandalyeye, pencerelerden buzdolabına kadar tüm mobilyaları istediğiniz biçimde tasarlayıp oyundaki evleri dekore edebilirsiniz. Seviye atladıkça tasarlayabileceğiniz nesnelerin kalitesi ve güzelliği de giderek artacaktır. Bu yüzden daha iyi nesneler tasarlayabilmek için ekipmanların da seviyesini yükseltmeyi kesinlikle unutmamalısınız.

Ayrıca XBean Game‘in geliştirmiş olduğu bir diğer oyunu Meowaii incelemesine de ulaşabilirsiniz.

Henüz erken erişimde olan Idle Factory & Home Design oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler