Critical Shot – CS Keyfini Mobile Taşıyor!

Critical Shot

Yerli Yapım Critical Shot CS Heyecanını Mobil Platforma Taşıyor!

Mobil platformda FPS oyunu oynanır mı diyenlere yerli geliştirici ekip Vertigo Games tarafından yapılmış Critical Shot oyunu ile mobil platformda çevrimiçi çok oyunculu savaş alanında tarafını seç, silahını kuşan!

Critical Shot

Mobil platformda En İyi 10 Çok Oyunculu FPS oyunu listemizdeki Modern Combat Versus önceki oyun Critical Shot diğer oyuncularla kıyasıya kapışabileceğiniz mobil FPS oyunu. Şuan test aşamasında olmasına rağmen sunucuda oynayacak insan bulabiliyoruz.

Haritalara baktığımızda ise Valve’ın Counter Strike serisinden aşina olduğumuz iceworld ve dust2 haritaları bulunuyor. Oyunun test aşamasında olduğunu ve zamanla alacağı güncellemeler ile yenilikler kazanacağınız da belirtelim. Bu güncellemelerden anında haberdar olmak için sayfamızı takip edin!

Critical Shot

Counter Strike tarzındaki bu oyunda şimdilik 2 farklı oyun modu bulunuyor. Bunlardan biraz bahsetmek gerekirse; Takım savaşı modunda ekibinizle belli bir zaman içinde en yüksek takım skorunu yaparak rakip takımı bozguna uğratmaya çalışıyorsunuz. Ölüm oyunu modunda ise -galiba- kişisel olarak yani tek kişilik ordu kafasıyla önünüze gelene saldırdığınız bir mod. Galiba dememi sebebi oyun henüz test aşamasında olduğu için bitmiş halini öngörmek zor.

Oyunun test versiyonda 4 farklı ana silah, 1 adet ikincil silah ve 1 adet yakın dövüş silahı (bıçak) karşımıza çıkıyor. Her silahın ayrı ayrı karakteristik özelliği bulunuyor. Örneğin biri daha hızlı mermi fırlatırken diğeri daha çok hasar veriyor bir başkasının şarjör değiştirme hızı çok yüksek.

Critical Shot

Tüm bu silahların haricinde bu silahlara özel kostümler, çıkartmalar da bulunuyor. Oyun test aşamasında olduğu için tüm bu özelliklere para ödemeden ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.

Oyunu oynarken şunu fark ettim; Oyunda nişan alma sistemi diğer oyunlardan daha kolay geldi bana. Bir noktaya nişan alırken tutturmak daha kolaydı. Silahlar fazla sekmiyor ve nişan aldığınız hedefi tutturabilme olasılığınız da dolayısıyla yüksek oluyor.

Critical Shot

Vertigo Games’in çok oyunculu mobil FPS oyunu Critical Shot şuanda test aşamasında, oyuna Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Oyunu test ettikten sonra “oyuna neler getirilmeli?”, “ne gibi eksiklikleri var?”, “şu özellikler olsa daha güzel olurdu” gibi görüş ve önerilerinizi belirtmekten çekinmeyin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler