Critical Strike CS: Counter Strike İnceleme

Critical Strike CS: Counter Strike
Critical Strike CS: Counter Strike

Critical Strike CS: Counter Strike İncelemesi

FPS oyun severler için yepyeni bir oyun geldi. Critical Strike CS: Counter Strike oyunu ile düşmanlarınızı alt edecek, Sniper silahlarınızla çok uzaklardan etkisiz hale getirmenin keyfini yaşayacaksınız. İşin güzel tarafı, bu oyunun Türk yapımı olmasıdır.

CRITICAL STRIKE CS COUNTER STRIKE android

Critical Strike CS: Counter Strike Sistem Gereksinimleri

Android Telefonlar İçin: 96 MB boyuta sahip olan oyunu, Android 4.1 ve daha üstü sürümlere sahipseniz oynayabilirsiniz. Google Play mağazasından şu ana kadar 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından oyun indirildi.

Iphone Telefonlar İçin: Iphone telefonlarda ne yazık ki bu oyunun bir sürümü yok.

Critical Strike CS: Counter Strike İncelemesi

Critical Strike CS: Counter Strike Oyununda Neler Var?

Counter Strike tarzı oyunlar, dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor ve hala oynanmaya devam ediyor. İşte bu oyunda da eskinin tadını bulabilecek ve gelişmiş grafiklerle oyundan daha fazla keyif alabileceksiniz.

Özel oyun modunda, belirlenen haritalardaki hedefleri temizleyebiliyorsunuz. Özelleştirme yaparak, kendi oyununuzu da kurabilirsiniz. 10 milyondan fazla oyuncunun yer aldığı oyunda, online karşılaşmalara katılabilir, farklı oyuncularla kıyasıya kapışabilirsiniz. Dilerseniz kendi takımınızı kurabilir ve yönlendirebilirsiniz. Oyunda 25 farklı silah yer alıyor. Bu silahlar; tabanca, tüfek, hafif makineli tüfek, pompalı silahlar ve dürbünlü Sniper tüfekleri olarak sayılabilir.

Oyunda 5 farklı oyun stili ve 6 farklı harita sizleri bekliyor. Bölümlerin düzenli olarak güncellendiğini söyleyebiliriz. Oyunu oynarken, diğer arkadaşlarınızla da sohbet edebilir, takımınızı sohbet bölümünden yönlendirebilirsiniz. SWAT, GIGN, Spetsnaz ve Seal gibi rütbelere sahip takımlar kurabilirsiniz. Ayrıca birden fazla terörist takımı kurabilir ve diğer terörist takımlara karşı mücadele edebilirsiniz.

Critical Strike CS: Counter Strike İncelemesi

Oyunun Kuralı

Single Player modunda oynuyorsanız, haritada yer alan mekanlardaki teröristleri bulup etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. Multiplayer modunda oynadığınızda ise karşı takımdaki oyuncuları etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. Kazandığınız her bölüm için rütbe ve diğer ödülleri kazanabiliyorsunuz. Oyunda sürekli güncellenen bölümlerde oynadıkça, uzmanlık dereceniz artıyor.

Multiplayer modunda 5’e 5 karşılaşma yapıyorsunuz. Karşı takımdaki oyuncuları ne kadar çabuk etkisiz hale getirirseniz, oyunu kazanma ihtimaliniz artıyor. Ayarlar bölümünden ise oyunu kişiselleştirebilir ve daha rahat oynayabilirsiniz. Counter Strike tarzı oyun severler, bu oyuna bayılacaklar!

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler