Crowd City İnceleme

Crowd
Crowd City İnceleme

VOODOO oyun geliştirici tarafından çıkan Crowd City oyunu kısa sürede indirme rekoru kırmış eğlenceli bir çok oyunculu çevrimiçi oyundur. Birçok Youtube fenomenleri dahi Crowd City mobil ile video çekerken eğleniyor, sıradışı oyun özelliğinin yanı sıra oyunun amacı çok basit. Oyunda bir şehirde bulunuyor ve topluluklara dokunarak kendi topluluğunuza katılmanızı sağlıyorsunuz. Herkes farklı renk ve karakterlerde olduğu için karışmıyor. Amaç, şehirde girilmedik sokak bırakmayarak topluluklarınızı genişletmek. Eğer diğer oyuncuları görürseniz ve topluluk sayısı sizden az ise onların topluluğunu alabilirsiniz. Şayet sizin topluluğunuzdan fazla topluluğu varsa arkanıza bakmadan kaçın. Ayrıca karşınızdaki oyuncunun toplulukları size +1 topluluk kazandırırken, kendisini de topluluğunuza katarsanız onu oyun dışı ederek kendiniz +10 topluluk kazanıyorsunuz. Bu da sizi daha güçlü kılarken oyunda hızlı olmaya özen gösterin. Her kazandığınızda puan kazanıyor ve seviye atladıkça yeni karakterlerle tanışıyorsunuz. Bu karakterleri seçerek Crowd City oyna seçeneğinden kendinizi özel olduğunuzu rakiplerinize de gösterebilirsiniz. Crowd City benzeri oyunlar için mobil oyun öneri listemize göz atın.

Crowd City ile Şehirdeki En Fazla Kalabalık Ol!

Eskiler çok iyi bilir ki mahalle kavgası olduğu zaman onlarca kişi toplanır gidilirdi. Crowd City oyununda da bir nevi mahalle kavgası gibi topluluk toplayarak diğer oyuncuları avlıyorsunuz. Diğer oyuncular da sizin gibi gerçek kullanıcı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Tamamen online olan bu oyunda rakiplerinizin topluluklarını çalabilir ve üstünlüğü ele alarak tüm şehirdeki toplulukları kendi takımınıza katabilirsiniz. Şehrin en büyük kalabalığına sahip olan kişi birinci olurken, en büyük ödülü de birinci kazanmaktadır.

Crowd
Crowd City

Crowd City oyununda 120 saniye verilmektedir. Bu süre içerisinde en büyük topluluğa sahip oyuncu kazanıyor. Kalabalık Şehir oyunu basit arayüzü sayesinde kolayca oynanabilmektedir. Oyna dediğiniz an oyun başlarken 120 saniye içerisinde ne kadar kalabalık toplarsanız o kadar iyi. Rakiplerinizi ok işareti, renk ve sayı olarak görebilir, hangi yönde olduklarını ve ne kadar kalabalık olduğunu görüyorsunuz. Buna göre rakiplerinize saldırabilir ya da kaçabilirsiniz. Önemli olan 120 saniye başlar başlamaz hızlı bir şekilde kalabalığınızı toplamak ve zayıf rakiplerinize saldırarak daha hızlı kalabalık olup birinci olmak. Tek parmakla dahi oynayabileceğiniz Crowd City mobil oyunu ile eğlenceli dakikalar geçirebilir, boş vaktinizde vakit öldürebilir ve stres atabilirsiniz. Süre başlar başlamaz sokaklara dağılın ve beyaz renkli insanlara değerek kalabalığınızı genişletmeye başlayın.

Crowd
Crowd City

Crowd City Özellikleri

  • Basit oynanış
  • Grafik kalitesi gayet iyi
  • Çok oyunculu online
  • Farklı onlarca “skin” karakterler
  • Kısa süreli fakat çok eğlenceli

Crowd City IOS ve Android Cihazlarında!

İlk kez Crowd City IOS olarak AppStore’da çıkmıştır. Kısa sürede popüler olması ardından Android market olan Google Play Markette çıkarak milyonlarca kişi tarafından kısa sürede indirildi. Her zaman indirme rekoru kıran oyunlar üreten VOODOO, oyuncular için farklı ama eğlenceli oyunlar üretmeye devam ediyor. Zamana karşı yarışacağınız bu oyunda kısa sürede en fazla kalabalığı toplamak amaç olurken, tek sorun şu ki sayı arttıkça oyun kasmaya başlayabiliyor. Bu yüzden telefonunuzdan değil, oyundan kaynaklandığını bilmelisiniz.

10 Milyondan fazla kullanıcının indirdiği Crowd City apk oyunu için Google Play Markette 82 MB boyutunda olup 4.4 sürüm üzeri tüm cihazlar kullanabilir. Crowd City Android sürümü çıktıktan 1 hafta içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşarak rekor kırmıştı. Crowd City App Store da en iyi simülasyon oyunları arasında ilk 3’te yer almaktadır. Milyonların indirdiği bu oyun Apple telefonlarda IOS 9 sürümü ve üzeri cihazlarda çalışırken 242,9 MB boyutundadır. Daha fazla mobil oyun incelemeleri için Mobidictum’u takip etmeye devam edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler