Düşün Taşın – Bilgi Yarışması ile bilgimizi test ediyoruz!

Yerli mobil oyun geliştiricisi Game Records tarafından geliştirilen yerli bulmaca oyunu Düşün Taşın – Bilgi Yarışması ile bilgimizi test ettik.
Düşün Taşın Bilgi Yarışması
Düşün Taşın – Bilgi Yarışması

Game Records tarafından geliştirilen yerli bulmaca oyunu Düşün Taşın – Bilgi Yarışması ile bilgimizi test ettik.

Düşün Taşın – Bilgi Yarışması

Düşün Taşın – Bilgi Yarışması oyunu ile sorulara doğru cevaplar vererek bilgelik puanı kazanın ve bu puanlar sayesinde liginizi yükseltin. Çevrim içi lider tablosu sayesinde diğer oyuncularla kendinizi kıyaslayın, arkadaşlarınızla yarışın.

"<yoastmark

Düşün Taşın sayesinde genel kültürünüzü geliştirin, her kategoriden güncel sorularla kendinizi deneyin. Genel kültür, bilim, sanat, teknoloji, spor, tarih, coğrafya, oyun kategorilerinin yer aldığı oyunda birbirinden farklı soruyu doğru cevaplayarak liderlik basamaklarını teker teker tırmanın. Telefonlarda sadece 38 MB yer kaplayan bir oyun olduğu için telefonunuzda herhangi bir kasma sorunu yaratmaz ve kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Düşün Taşın Üst Lig
100 puan yaptıktan sonra 4 sorunun 3 tanesine doğru cevap verirseniz üst lige çıkarsınız.

Oyunda arka planda çalan müzikleri sevmediyseniz değiştirmenize imkan da tanınmış. Oyun içerisinde bulunan müziklerden hangisi size daha çok hitap ederse onu seçebilir ve oyun oynarken onu dinleyebilirsiniz. Liderlik Tablosu bölümünden oyunu oynayan kişilere oranla kaçıncı sırada olduğunuzu ve başarı durumunuzu öğrenebilirsiniz. Oyun içerisinde eğer jokerleriniz bittiyse bir miktar ücret ödeyerek kendinize ek joker satın alabilir ve bilemediğiniz sorularda jokerlerden yardım alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts