Fruit Ninja ile Bilgisayar Başında Sıkılmaya Son

Fruit Ninja

Fruit Ninja ile bilgiyar başında sıkılma dönemi sona eriyor. Hemen siz de BlueStacks ile mobil oyunları bilgisayarda oynayabilirsiniz. Mobil oyun dünyasının efsane haline gelmiş oyunlarından biri olan Fruit Ninja keyfini bilgisayardan da yaşamak ister miydiniz? O zaman doğru yerdesiniz. Bu muhteşem mobil oyunu bilgisayardan oynamanın yolunu anlatacağız.

Fruit Ninja adeta akıllı telefonlarla birlikte hayatımıza girmiş bir oyun. Bir dönem elinde telefon gördüğünüz herkes evde, işte, okulda aklınıza gelebilecek her yerde meyveleri kesmenin derdindeydi. O zamanlar telefon ile stres atma veya can sıkıntısını giderme oyunuydu. Ancak BlueStacks ile artık bu sadece telefonlar için değil bilgisayarlar için de geçerli. Özellikle gününün büyük bir çoğunluğunu bilgisatarda geçirenler, belli bir süreden sonra sıkılmaya başlıyor. Ya da uzun süre araştırma, ödev yapmak da aynı etkiyi yapabiliyor. İşte tam bu anlarda imdadınıza Fruit Ninja oyunu ile BlueStacks yetişecek.

Fruit Ninja ile Meyve Keserek Rahatlama!

Fruit Ninja

Oyunu aslında bilmeyen kimse yoktur. Ancak biz yine de ufak bir hatırlatma yapalım. Kısacası günlük hayatımızda yemeyi çok sevdiğimiz meyveleri kesmeye çalışırken aynı anda bombalara da yakalanmamaya çalıştığımız bir oyun. Ekranda beliren meyveleri saniyeler içinde kesmeniz gerekiyor bunu yaparken de bombaları kesmemeye çalışmalısınız. Bilgisayardan oynarken bombalara dokunmamak zaten çok daha kolay oluyor. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Çok Oyunculu Modu Mutlaka Deneyin!

Fruit Ninja

Oyunda ayrıca çoklu oyuncu modu da bulunuyor. Yani isterseniz bilgisayara karşı tek başınıza oynayabilirsiniz. İsterseniz başka oyuncularla yarışmalar yapabilirsiniz. Klasik oyun modu ile aynı olan çok oyunculu modda ilk elenen yarışmayı da kaybediyor. Bizim BlueStacks ile yaptığımız yarışmaların çoğunda galibiyeti almayı başardık. Arada botlar da geliyor. Ancak klasik modda oynadığınız zaman botların sayısı bir hayli az oluyor. Oyun zaten 100 milyondan fazla indirilen oyunlar arasında yer alıyor. Yani fazlasıyla oyuncuya sahip. Ancak siz yine de rekabetçi bir oyuncuyum, girdiğim her maçı kazanmak istiyorum diyorsanız kesinlikle BlueStacks ile oynayın. Telefonla oynamaktan çok daha kolay.

Fruit Ninja Bilgisayardan Oynamak!

Oyunu BlueStacks sayesinde bilgisayarda da oynayabilirsiniz. En sıkıldığınız anlarda imdadınıza koşacak olan Fruit Ninja, her yarışmadan sonra size belli puanlar ve deneyim veriyor. Böylece yeni yarışmalar açabilir ve kendinizi de zorlayabilirsiniz.

Oyunu bilgisayardan fare yardımı ile oynuyoruz. Bu nedenle hem biraz daha kolay hem de daha eğlenceli hale geliyor. Ayrıca fare ile oynandığı için League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive ve PUBG gibi rekabetçi oyunlarda nişan almasını geliştirmek, fare kontrolünü arttırmak isteyen oyuncular için de iyi bir antrenman yöntemi.

Farklı Oyun Modlarını Deneyin!

Fruit Ninja

Oyunda seviye atladıkça yeni oyun modlarını açabiliyorsunuz. 1. seviyede sadece Klasik oyun modu açık. Ancak daha sonra Zen, Arcade, Challenge, Mini Game ve son olarak 9. seviyede Event modları açılacak. Bilgisayardan oynarken kolay bir şekilde seviye atlayabilirsiniz. Hatta BlueStacks ile çoğu zaman bombalara bile yakalanmıyorsunuz.

Her oyun modunun kendine has özelliği bulunuyor. Örneğin Zen modunda zamana karşı yarışarak en çok meyveyi kesmeye çalışıyorsunuz. Tabii bunu yaparken bombalara dokunmamanız gerekiyor. Arcade modunda ise en kısa sürede en çok komboyu yapmaya çalışıyorsunuz. Yani her oyun modunun eğlenceli ve farklı oynanışı var. Siz de seviye atladıkça bu oyun modlarını deneyebilir ve hoşunuza en çok gideni oynamaya devam edebilirsiniz.

Profilinizi Kaydedin ve Arkadaşlarınıza Hava Atın!

Fruit Ninja

Oyunu isterseniz ziyaretçi isterseniz de kayıtlı olarak oynayabiliyorsunuz. Ziyaretçi olarak oynadığınız zaman başarımlarınız ve puanlarınız kaydedilmiyor. Ancak profiliniz kayıtlı bir şekilde oynarsanız tüm başarılarınız kaydediliyor. Ayrıca arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz paylaşım butonları da yer alıyor. Sadece arkadaşlarınıza hava atmak için değil, aynı zamanda giriş ödülleri için de kayıt olmanız gerekiyor.

Çoğu mobil oyunda olduğu gibi Fruit Ninja da her gün giriş yapan oyunculara özel hediyeler veriyor. Eğer siz de bu hediyeleri almak istiyorsanız mutlaka giriş yapmalısınız.

BlueStacks ile Bilgisayardan Mobil Oyun Oynamak!

BlueStacks ile oyun oynamak için yapmanız gereken şey öncelikle BlueStacks‘i indirmek. Ardından inen dosyaya çift tıklayarak uygulamayı hemen kurabilirsiniz. Kurulum aşamasından sonra indirmek istediğiniz oyunu Google Play Store’a yazarak indirebilirsiniz. BlueStacks tamamen ücretsiz bir uygulama olduğu için PUBG Mobile, CoD Mobile vb. popüler tüm ücretsiz mobil oyunları oynama şansınız da var.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler