Game of Thrones Conquest™ Mobil Oyun İnceleme

Game of Thrones: Conquest mobil oyunu
Game of Thrones Conquest™

Warner Bros. International Enterprises tarafından geliştirilen Game of Thrones: Conquest mobil oyunu, demir taht için savaşmanızı sağlayacak sürükleyici bir strateji ve RPG oyunudur. Ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz ve online oynayabileceğiniz Game of Thrones: Conquest oyununda ejderhalar göklere hükmederken ölüler ordusu ise savaş tehditlerine devam ediyor. Kendinize ait kalenizde büyük lordlar ile beraber üretim, asker, araştırma, saldırı ve savunma yapacaksınız. Binalarınızı geliştirerek savunmanızı arttırabilir, ordularınızı yetiştirerek saldırı gücünüzü yükseltebilirsiniz. Westeros’un güçlü lordları ile Demir Taht’ a hükmetmek için iyi bir strateji yapmanız ve güçlenmeniz gerekiyor. Ejderhalarınızı yetiştirerek 7 krallığa hakim etmeye hazırsanız Game of Thrones: Conquest inceleme konusundan tüyolar alabilirsiniz. Bir Game of Thrones tutkunuysanız Game of Thrones uygulamaları ve oyunları listemize göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Game of Thrones: Conquest Savaşları

Cersei Lannister’ın da dediği gibi taht oyunlarında ya kazanırsın ya da ölürsün. Demir tahta hükmetmek için güçlü bir ordu kurmalısınız. Oyuna başlarken sinematik bir ekran olmadığı gibi savaşların görselliği ise içler acısı diyebiliriz. Belki de Warner Bros ve ekibinden daha iyi RPG oyunu beklediğimiz için bu konuda bekleneni karşılamadı. Filme gösterdikleri özeni Game of Thrones: Conquest apk uygulamasına göstermediğini görebilirsiniz. Bunun haricinde bu RPG oyununda kuracağınız orduları daha da güçlendirmek için ittifaklara katılabilir, farklı diyarlara hükmederek 7 krallığın başına geçebilirsiniz.

Game of Thrones: Conquest mobil oyunu
Game of Thrones: Conquest Mobil

Ordularınızın başında olacak lordları güçlendirecek özel eşyalar bulunmaktadır. Seviye atladıkça komutanlar ve askerleri daha da güçleniyor. Diğer çevrimiçi kullanıcılara casus gönderip ve tüm bilgileri alabiliyorsunuz. Bu bilgilere göre kolayca saldırı yapabilirsiniz. Bunun haricinde oyunun verdiği görevleri yerine getirerek çeşitli kaynaklar alınabiliyor. Bu kaynakları kullanarak orduyu ve kaleyi güçlendirip yapıların sürelerini kısaltabiliyoruz. Savaşlarda daha etkili olabilmek için öncelikle kaynaklarınızı ve askeri eğitimlerinizi yapmanız gerekiyor. Eğer inşaat sürelerini kısaltmak ve yardım almak istiyorsanız aktif ittifaklara katılarak destek alabilirsiniz. Oyuncular arası kaynak gönderme olduğu için güçlü oyunculardan kaynak alarak daha hızlı gelişebilirsiniz. GOT Conquest ile kendi stratejinizi oluşturarak bölgenize hükmedin.

 

Game of Thrones: Conquest mobil oyunu
Game of Thrones: Conquest APK

Game of Thrones: Conquest Özellikleri

  • Online oynayabilir ve diğer oyuncularla savaşabilirsiniz
  • Yüksek görüntü ve ses kalitesi
  • İttifaklara katılarak daha da güçlenin
  • Ejderha yetiştirerek ordunuza güç katın
  • HBO dizisindeki GOT filminde bulunan oyuncular ile beraber oynayın
  • Kalenizi güçlendirerek bölgenizin lideri olun
  • Ordularınızı büyütüp 7 krallığa savaş açın

Game of Thrones: Conquest İndirme Seçenekleri

Fetih oyunu olan Game of Thrones: Conquest mobil oyunu, kullanıcılara diğer oyuncularla beraber 7 krallık için savaşma fırsatı sunuyor. Bu eğlenceli oyunu PC’de Bluestack 4, IOS sürümlü ve Android sürümlü akıllı cihazlardan herkes oynayabilir. Android market olan Google Play Market aramasında Game of Thrones apk oyununu 5.000.000 ‘dan fazla kişi tarafından indirilirken toplam boyutu ise 85 MB ve 6.0 sürümlü ve üstü cihazlar oynayabilir. IOS market olan AppStore’da ise IOS 10 ve üzeri sürümler oynarken oyunun boyutu 162,5 MB boyutundadır. Ayrıca iTunes’te Game of Thrones: Conquest oyunu ilk 10 strateji oyunları arasında yerini almaktadır. En iyi mobil oyun incelemeleri için Mobidictum’u takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler