Home Designer: Makeover Blast ile hayallerinizdeki evi süsleyin!

Home Designer: Blast Makeover ile geleceğin iç mimarları bu oyunda toplanıyor desek de inanmayın ama evinizi odanızı devamlı değiştirenlerdenseniz bu oyunu çok seveceksiniz.
Home Designer: Blast Makeover

Home Designer: Makeover Blast ile geleceğin iç mimarları bu oyunda toplanıyor desek de inanmayın ama evinizi odanızı devamlı değiştirenlerdenseniz bu oyunu çok seveceksiniz.

Home Designer: Makeover Blast

Home Designer: Makeover Blast oyunu, Tamalaki stüdyosu tarafından geliştirildi. Şu ana kadar bir milyondan fazla indirmesi bulunmakta. Oyun aslında basit bir 3-match bulmaca oyunu. Sonsuzluğa doğru akan bölümler silsilesinde, her bölümü geçtikçe para kazanıyoruz. Olay burada başlıyor. Oyuna eğlence katsın diye hikaye koymuşlar. Yeniyetme bir iç mimarsınız ve yine sizin gibi bir iç mimar olan hanım kızımız Hazel ile birlikte iş alıyorsunuz. Bulmacalardan kazandığınız paralar ile yavaş yavaş size verilen işi yapıyorsunuz. Bitirdiğinizde, işveren sizi tebrik ediyor ve başka bir işe başlıyorsunuz. Aslında Hazel elinize önceden bir taslak tutuşturuyor, fakat siz kazandığınız paralarla istediğiniz gibi odayı, salonu vesaire düzenleyebilirsiniz.

Oyunun grafikleri realistik. Oyun oynuyormuş gibi değil, gerçek bir ev düzenliyormuş hissiyatı veriyor. Size önerilen eşyalar çok şık, hepsini almamak için kendinizi zor tutuyorsunuz. Müzikler ise sizi sakinleştiriyor, tıpkı bir otelin lobisindeymişsiniz gibi.

Home Designer: Blast Makeover
Home Designer: Makeover Blast’ın grafikleri gayet gerçekçi duruyor.

Bulmaca kısmı ise, her bulmaca oyunu gibi önce kolay, daha sonra bölüm atladıkça zorlaşıyor. Ne kadar çok hamle arttırırsanız, o kadar para topluyorsunuz. Bulmaca penceresinin grafikleri sevimli ve patlama & çatlama özel efekt sesleri de gayet tatmin edici. Oyun içerisindeki yardımcılar oyunun başlarında size bolca veriliyor ve uzun süre idare ediyor.

Günlük giriş yaparak, arka arkaya birkaç bölüm kazanarak, belli görevleri yerine getirerek daha fazla para toplayabiliyorsunuz. Ayrıca bir takıma katılarak can alışverişi de yapabiliyorsunuz.

Oyunda belirli günlerde ve saatlerde özel etkinlikler oluyor ve bunlara katılarak para, güçlendirici,can kazanabiliyorsunuz.

Home Designer: Blast Makeover
Güçlendiriciler bölümleri geçmede çok işe yarıyor.

Sonuç olarak işten, okuldan gelirken stres atmalık bir oyun arıyorsanız, bu oyun tam size göre!

Home Designer: Makeover Blast oyununu ücretsiz olarak Google Play ve App Store‘dan indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler