Injustice 2 Mobile İnceleme

injustice 2 Mobile İnceleme
Injustice 2 Mobile İnceleme

Injustice 2 Mobile, Warner Bros tarafından ilk oyunu olan “Injustice Gods Among Us”ın büyük ilgi görmesinden sonra çıkarılmıştır. İlk oyununun üstüne çok şey katılmıştır ve injustice 2 mobile bir ücretsiz mobil dövüş oyunudur. Oyunda bulunan karakterler filmler, diziler ve çizgi romanlardan görmeye alışkın olduğunuz DC UNIVERSE evreninin karakterleridir. Batman, Wonder Woman, Aquaman, Doctor Fate, Reverse Flash, Harley Quinn gibi birçok farklı özelliklerde karakterler görülüyor. Injustice 2 karakterleri dizilerdeki ve filmlerindeki karakterlerin görünümlerine birebir olarak yapılması yönünden çok ilgi çekti. Oyun içeriği ise bu karakterlerden oluşturduğunuz takımlar ile dövüş yaparak oyunda ilerlemek. Dövüştükçe yeni karakterlere sahip olup onlar geliştirilebiliyor.

Injustice 2 Karakterleri

injustice 2 Mobile Karakterleri
Injustice 2 Mobile Karakterleri

Injustice 2 Mobile Karakterleri şuan 86 adet fakat bu sayı sürekli artmakta. Karakterlerin kendilerine ait 5 farklı sınıfları var ve her sınıfın birbirleri üzerinde avantaj ve dezavantajları bulunuyor. Karakterlerin sınıf farkını saymadan da kendi içlerinde birbirleri üzerinde üstünlükleri var. Batman, Wonder Woman’a karşı daha fazla hasara sahip olabiliyor. Karakterler gümüş, altın ve efsanevi olarak 3 seviyeye ayrılıyor ve en fazla 6 yıldız geliştiriliyor. Her karakterin hasar, kritik vuruş şansı, sağlığı gibi pek çok farklı özellikleri bulunuyor.

Injustice 2 Dövüşleri

injustice 2 Mobile Dövüşleri
Injustice 2 Mobile Dövüşleri

Injustice 2 Mobile Dövüşleri farklı kategorilerde gerçekleştiriliyor. Hikaye kısmında oyunun hikayesini anlatan olay örgüsünde zaman zaman birden farklı karakterler oynanarak 8 hikâye bitiriliyor. Kamp savaşları ise 2 farklı şekilde oynanıyor. Biri normal oyun modu diğeri ise kahraman oyun modu. Her biri normal oyun için 12, kahraman oyun modu için 20 oyundan oluşan toplam 8 kademe bulunmaktadır. Buradan karakterler, karakter eşyaları, altın, deneyim kapsülleri ve deneyim puanları toplanabiliyor. Bir başka kategori ise Arena.

İnjustice 2 arena
Injustice 2 Mobile Arena

Injustice 2 Mobile Arena sınırlı sürede gelen karakter parçaları kazanmak için başka oyunculara karşı oynanan bölüm. Oynanan oyunlarda kazanılan puanlara göre dereceler belirlenir ve ödül kazanılır. Bunların haricinde bulunan Lig oyunlarında oyuncular kendileri kurarak ya da başka oyuncuların kurduğu liglere katılarak ittifak kurabilir ve ortak düşmanlara karşı kurdukları takımlarla savaşabilir.

Injustice 2 Görevleri

injustice 2Görevleri
Injustice 2 Mobile Görevleri

Her 24 saatte sıfırlanan günlük görev tablosunda yapılması istenen görevler ile hesap seviyesi yükseltilebiliyor. Tabii sadece deneyim puanı değil, oyuna girmek için gerekli olan enerji, altın ve deneyim kapsülleri gibi farklı ödüllerde mevcut. Başarı görevleri ise oyuncuların yapması istenilen geniş zamanlı görevlerdir. Belirli hedeflerden oluşan bu görevler oyuncular oynadıkça bu hedeflere yaklaşır ve ulaştıklarında çeşitli ödüller alırlar.

Türkiyenin ilk Injustice 2 Mobile incelemesini beğendiyseniz, En iyi mobil oyun inceleme ve rehberleri Mobidictum’da.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler