Seyyah: Zülfikar’ı bul, Zalim Marko’nun işini bitir!

Seyyah oyununda Zülfikar’ı bulun ve Zalim Marko’nun işini bitirin!
Seyyah
Kainat Seyyahı 2

Yerli mobil oyun geliştiricisi PekyGames tarafından geliştirilen RPG oyunu Seyyah, heyecanlı ve nefes kesici bir senaryo ile birlikte eğitici hikayeler, kıssalar ve sorular da içeriyor.

Halkı Zalim Marko’nun zulmünden kurtarın!

Seyyah oyununda Zalim Marko’nun zindanlarında yapılan işkencelerden dolayı hafızasını kaybetmiş bir alim olarak bulunuyorsunuz. Bu alimin işkencelere dayanmaya niyeti yok ve gerçekte kim olduğunuzu öğrenmeye çalışıyorsunuz.

Seyyah oyna
Zülfikar’ı bulun ve halkı işkencelerden kurtarın.

Oyunda zalim ve putperest bir kavim, müslüman bir halka musallat olmuş ve onlara işkenceler çektirip zulmediyor. Sizin amacınız ise Marko’yu öldürmek ve köylüleri bu esaretten kurtarmak. Marko’yu öldürebilecek tek silah ise Zülfikar Kılıcı. Kılıcı bulun ve Marko’nun işini bitirin. Toplam 17 bölüm bulunan oyunda hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz. Eğitimciler tarafından hazırlanan bu oyun pedagojik açıdan da incelenip revize edilmiştir (bir kez daha ele alınıp düzeltmeler yapılmıştır.). Ailenizle birlikte oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız mutlaka Seyyah’a da göz atmanızı öneriyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts