Kick the Buddy: Forever İnceleme

Kick The Buddy 2
Kick the Buddy: Forever

Playgendary firmasının geliştirdiği Kick The Buddy serisinin ikincisi Kick the Buddy 2 ile devam ediyor. Kick the Buddy: Forever, tamamen stres atmanıza yardımcı olacak bir oyundur. Günlük hayat, iş stresi, okul ya da evde sıkılıyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim. Bu oyun sayesinde stres ve gerginlik gidecek. Yeni arkadaşınız Buddy ile yeni oyunda sıradışı silahları deneyin. Ayrıca ne kadar vurursanız vurun yüzündeki tebessümü hiç gitmiyor. Kick the Buddy Forever en iyi stres giderici oyunlardan bir tanesidir. Oyun içerisinde bulunan silahlar ile Buddy karakterine vurarak altın kazanmayı amaçlıyoruz. Bu silahları ister oyun parası olan elmasla, ister kazandığınız altınla isterseniz de size verilen Paylaş ve İzle gibi görevler ile kazanabilirsiniz. Yeni silahlar daha fazla stres atarak eğlendiriyor. Kick the Buddy Forever mobil oyunu ile satın alacağınız silahlar arasında KO yazısına ulaşana kadar vuruyoruz. Kick the Buddy Forever bir çeşit patronuna vur tarzı stres oyunudur. Burada tek fark eski ve yeni teknolojilerde bulunan yüzlerce silahı deneme fırsatı bulunuyor. Bu oyun incelemesinde kısaca Kick the Buddy Forever oyunundan bahsedelim. Eğer sizde bu tarz mobil arcade oyunlardan hoşlanıyorsanız arcade mobil oyunlar listemize göz atın!

Kick the Buddy: Forever Silahları

Çeşitli birçok silah deneyimi sunan Kick the Buddy Forever, istediğiniz silahlarla stres atmanıza yardımcı oluyor. Ekranda dans eden ve gülen bu arkadaşa roketatar, makinalı tüfekler, lazerler, elektrikli silahlar, çivili sopa, bomba, testere, jilet, Molotof, alev silahı, böcekkapan bitkisi, savaş robotları ve daha yüzlerce farklı silahlar ile Buddy arkadaşınızın üzerinde kullanarak stres atabilirsiniz. Bunlara sol yukarıda olan kırmızı kurdeleden ulaşarak Stuff sekmesine geldiğinizde detaylı şekilde görebilirsiniz. Kategorilere ayrılmış bu silahlar ateşli silahlar, nano silahlar, patlayıcılar ve soğuk silahlar gibi kategorilerden istediğiniz yüzlerce silah arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Kick The Buddy 2
Kick the Buddy: Forever Silahları

Yeni silahlar altın kazandıkça ve Buddy karakterine vurdukça kazanılıyor. Bazen oyunun sunduğu yeni silahlar sosyal medyada paylaşma ya da video izlemekle de kazanılıyor. Yeni silahlar ile daha fazla stres atabilir, oyunun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Silahların yanı sıra onu bir yerden bir yere fırlatmak bile eğlenceli geliyor. Atom bombası bile atsanız yine de gülümsemesi eksik olmuyor. Buddy karakteri hiçbir hayvan ya da canlıyı temsil etmediği için gönül rahatlığıyla stres ve gerginliğinizden kurtulabilirsiniz.

Kick the Buddy: Forever Özellikleri

  • Yüzlerce farklı silah çeşidi
  • Stres atma
  • Grafik ve ses kalitesi
  • Eğlenceli
  • Vakit geçirmek için birebir

Kick the Buddy: Forever İndirme Seçenekleri

Playgendary firmasının geliştirdiği Kick the Buddy: Forever apk, hem Android sürümlü akıllı cihazlarda kullanabilirsiniz. Hem de IOS sürümlü cihazlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca Bluestack 4 programına da indirerek kullanabilirsiniz. Google Play Markette 95 MB boyutunda ve Android sürümü 5 ve üzeri cihazlar kullanabilir. AppStore olan Apple Markette ise 191,8 MB boyutunda ve IOS sürümü 9 ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır. Kick the Buddy Forever ile artık daha az stresli olacak ve istediğiniz silahları kullanarak çeşitli deneyler yaparak daha fazla eğleneceksiniz. En iyi mobil oyun incelemelerini Mobidictum’dan takip edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler