King of Avalon: Dragon Warfare İnceleme

BlueStacks 4

King of Avalon: Dragon Warfare

Bugün sizler için eş zamanlı strateji oyunları kategorisine mensup, Diandian Interactive Holding firmasının geliştirdiği ve 10 milyondan fazla yükleme sayısına sahip King of Avalon: Dragon Warfare oyunu inceledik. Zaten artık strateji severler olarak bu kategoriye ait oyunlara oldukça hakimiz. Bu yazımızda sizin için King of Avalon: Dragon Warfare oyununu genel olarak tanıtacak ve diğer benzer oyunlara göre farklarına, artı ve eksilerine değineceğiz. Ayrıca oyunu neden BlueStacks 4 emulatöründe oynamanızı tavsiye ettiğimiz hakkında bir kaç önemli noktaya vurgu yapacağız.

Grafikler ve Oyun Akıcılığı

Eğer bu tip strateji oyunlarına aşina değilseniz bile oyun başında sizi karşılayan öğretici ile birlikte temel oynanış bilgilerine kısa sürede sahip oluyorsunuz. Oyunumuz; inşa etme, geliştirme, ordu kurma ve savaşa katılma gibi temeller üzerine kurulmuş. Standart bir arayüze sahip oyunun grafikleri göze oldukça hoş geliyor.Günlük görevler, bina geliştirmeleri, diğer oyuncular ile çevrimiçi sohbet derken oyuna kendinizi hemen kaptırabiliyorsunuz. Özellikle oyun içindeki savaşçıların görselleri bizim oldukça hoşumuza gitti ve yaptığınız saldırılarda bu savaşçıları ve ejderhamızı izleyebiliyor olmak oldukça haz verici.

Başlangıç olarak gerekli binaları inşa ediyor, ufak çaplı geliştirmeler yapıyor ve krallık haritası üzerinde seviyemize uygun arazi, yaratık ve diğer rakiplere yağmalara çıkabiliyoruz. Krallık haritasında çokça karşılaşacağımız yaratıklar mevcut. Bunlar dev kurt, goblin, zebani vb. gibi farklı seviyelere sahip fantastik yaratıklar. Sıkılmadan oynayacağımız bu oyunumuzda yapabileceğimiz bir çok aktivite mevcut. Örneğin, krallığımızı inşa etmek ve geliştirmek için uğraşırken bir yandan da ana kahramanımız için seviye ve eşya edinebiliyor,  ejderhamız için yeni yeteneklerin kilidini açabiliyor veya harita üzerinde yağmalara çıkabiliyoruz.BlueStacks 4

Oyunun Belkide En Önemli Özelliklerinden Biri: İttifak Oluşturma

Oyunun belkide en önemli özelliklerinden biri ittifak oluşturma. Eğer “Ben bu oyunları tek başıma oynamayı severim” diyenlerdenseniz bir daha düşünmenizi öneririz. Seviyenize uygun bir ittifaka katılmanız ve diğer oyuncularla beraber hareket etmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır. Çünkü bir ittifaka dahil olduğunuzda ittifak yardımı alabilecek, beraber etkinliklere katılabilecek, sürpriz hediyelerden faydalanabilecek ve diğer oyuncuların size saldırmadan önce iki kere düşünmelerini sağlayabileceksiniz. Diğer çevrimiçi oyuncularla sohbet edebilme özelliği sayesinde oyun içi çevre edinebilecek ve kendinize uygun ittifakı bulabileceksiniz.

BlueStacks 4 ile PC Üzerinden Oynayın

BlueStacks 4 ile bilgisayarınızdan da oynayabileceğiniz King of Avalon: Dragon Warfare oyunu, yapısı gereği tercih edebileceğiniz bir mobil oyun. Peki neden bu oyunu BlueStacks 4 Android emulatör üzerinden oynamanızı tavsiye ediyoruz? Performans açısından oldukça kaliteli bir oyun deneyimi sunan BlueStacks 4 ile daha akıcı bir oyun keyfi yaşayacaksınız. Ayrıca kolay kullanımı ve ayarlanabilir diğer özelliklerinden faydalanabilecek, grafiklerin ve animasyonların keyfini daha fazla çıkarabileceksiniz.

King of Avalon’u BlueStacks 4 ile bilgisayarınıza hızlıca indirmek için tıklayın.

BlueStacks 4

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts