Knights and Glory – Taktiksel Savaşların Yurdu!

knights and glory nasıl oynanır

Knights and Glory ile taktiklerinizi konuşturun! Stratejik ve taktiksel yeteneklerinizi kullanabileceğiniz harika bir oyun incelemesi ile sizlerleyiz. Bugün inceleyeceğimiz oyun yayımcılığını FredBear Games‘ıin yapmış olduğu strateji tabanlı Knights and Glory. Knights and Glory oyununda amacınız sırasıyla savaşan askerleriniz için strateji oluşturup karşınızdaki rakibi yenerek bir sonraki seviyeye geçebilmek. Bu yazımızda oyunun nasıl oynandığını, yapmanız gerekenleri ve birçok ipucunu anlattık.

Knighs and Glory Nasıl Oynanır?

Ordunuzu zafere götürün ve destansı bir ortaçağ savaşına hazır olun! İmparatorluğunuzu büyütün ve düşmanlarınıza karşı sert bir şekilde vurmak için savaş sanatında ustalaşın. Savaşları kazanın ve tüm imparatorlukta gerçek bir savaşçı olarak hatırlanın!

Knights And Glory

Rakiplerinizi birer birer yenip seviye atladıkça karşınıza gelecek olan rakipler çok daha güçlü olmaya başlayacak. Ancak telaşlanmaya gerek yok bunun da çözümü çok basit. Her maçtan sonra ve de belirli aralıklarla açacağınız kutular sayesinde takımınızda yer alan dövüşçüleri güçlendirebilirsiniz. Hatta güçlendirmekle de kalmayıp kendisinden daha güçlü bir kart bulduysanız bir diğeriyle yer değiştirebilirsiniz.

Knights And Glory

Üç krallık çağındaki en bilgeli taktikçi Zhuge Liang’ın yardımını alın. Huang Zhong, Üç Krallık döneminden düşmanların saldırılarına karşı savaşırken sizlere yardım edebilecek yeni bir cesur savaşçı.

Düşmanınızın hazinesini yağmalamak için bir ordu kurun ve kendi hazinenizi korumak için güçlü savunma hatları oluşturun. Kartlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak, daha büyük ödüller kazanmak, birlikte savaşmak ve imparatorluğun en büyük krallığı olacak şekilde yükselmek için bir ittifak oluşturun ya da mevcut bir klana katılın.

İpuçları

Oyunda görebildiğimiz kadarıyla toplam 10 bölüm bulunuyor. Bu 10 bölümün içerisinde de birçok aşama bulunuyor. Seviyeleri aştıkça sizleri oldukça zorlayıcı bölümler bekliyor olacak. Ancak burada biraz pratik düşünüp askerlerinizi doğru bir şekilde konumlandırabilirseniz bölümleri kolaylıkla geçebilirsiniz. Sandıklardan ya da her maç sonunda sizlere verilen karakterler sizlerde varsa ve seviyesini yükseltebiliyorsanız yükseltmeleri sonraya ertelemeden hemen yapın. Sahip olduğunuz kartlardan çıktıkça ve sizler karakterlerin seviyelerini yükselttikçe kahramanların can değerleri ve vuruş hasarları da artacak.

Knights And Glory

Kings and Glory oyununda sol alt kısımda yer alan Conquest bölümüne girip buradan Scout ile de rakip araması yapabilir eşleştiğiniz rakiple savaşabilir ve savaşı kazandığınız taktirde sandık ve kupanın yanında birçok ödülün sahibi olabilirsiniz. Grafik anlamında biraz söz söyleyecek olursak oyun sahip olduğu grafiklerle göze oldukça hoş gelmekte. Müzikler de ne kadar birbirini tekrar eden melodiler olsa da kulağa rahatsızlık verecek düzeyde olmaması bu oyunun albenisini bir hayli yükseltmiş. Ancak yine de müziksiz oynamak isterseniz oyunun ayarlar bölümünden müzik ve efekt seslerini kapatabilirsiniz.

Kings and Glory indir

Sizler de eğer Knigts and Glory oyununu oynamak isterseniz Google Play Store ile ücretsiz olarak akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize indirip oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts