Legends Royale – Battle Royale türünün son örneği

Hayatta kalma oyunları arayanlar için yepyeni bir oyun önerimiz bulunuyor. Legends Royale ile Battle Royale deneyimini bilim kurgu dünyasında deneyimleyin.
Legends Royale
Legends Royale

Legends Royale ile Battle Royale deneyimini bilim kurgu dünyasında deneyimleyin. Henüz erken erişimde olan Legends Royale’de karşılaştığınız sorunları geliştiriciye bildirerek oyunun geliştirilmesine destek verebilirsiniz. Sz Interactive‘in geliştirmeye çalıştığı bu aksiyon oyunu Mobidictum olarak inceledik.

Legends Royale – Hayatta kalmak için düşmanları dize getir

Legends Royale’de 20 oyuncunun yaklaşık 10 dakika süren oyun boyunca ejderha vadisine hükmetmeye çalışıyor. Savaş alanında düşmanlarınızı dize getirmek için airdroplar, tedarik gemileri, tuzaklar, atlama kapsülleri ve daha birçok nesne sizlere yardımcı olacak.

PUBG Mobile tarzı hayatta kalma oyunları arayanlar için yepyeni bir oyun olan Legends Royale’de yaklaşık 10 dakika boyunca hayatta kalmak için silahlarınızı kuşanın ve düşmanlarınızı öldürün. Erken erişim aşamasında sadece 3 kahraman açık bu kahramanlar Melony, Rona Corona ve Z-Suit.

Legends Royale
Battle Royale türünün son örneği: Legends Royale

Kahramanların özellikleri

Erken erişim aşamasında olan Legends Royale’de her kahramanın kendine has özellikleri bulunmakta. Legends Royale’de açık olan şampiyonların özellikleri şu şekilde:

  • Melony: Sizi ve takım arkadaşlarınızın can değerlerini arttırabilir.
  • Rona Corona: İzini belli etmeden düşmanlarını öldürebilen bir suikastçı, keskin nişancı.
  • Z-Suit: Düşmanların yakalanması için tuzaklar kurabilir.

Kayma, tırmanma, koşma, yüksekten atlama gibi birçok hızlı mekanikleri bulunan kahramanlarda isterseniz kahramanın özelliklerine göre isterseniz de kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz Diğer Battle Royale oyunlarında karşılaştığımız güvenli alan sistemi bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Alan daralırken dışarıda kalan oyuncuların can değerleri azalmakta ve tüm can değerleri tükendiğinde güvenli alana dönememişlerse ölmektedirler.

Oyun henüz erken erişimde olduğundan dolayı birçok hatayla karşılaşabilirsiniz. Öncelikle karşılaştığınız sorunları geliştiriciye iletirseniz oyun tam sürümü çıktığında bu sorunlar çözülmüş olur ve kesintisiz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Legends Royale oyununun erken erişim sürümünü denemek için Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Battlegrounds GIF by gaming

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler